Skip to content
زمان مطالعه: 5 دقیقه

شرایط ویزای سرمایه گذاری استرالیا

موسسه مهاجرتی ایرکا همیشه همراه شما

مراحل اخذ ویزای سرمایه گذاری

آخرین اخذ شرایط ویزای سرمایه گذاری استرالیا

یکی از راه‌ های اخذ ویزای کشور های مختلف و در نهایت به‌ دست آوردن اقامت یک کشور خارجی، سرمایه‌ گذاری در آن کشور است. استرالیا از جمله کشورهای محبوبی است که همه ساله مردم از نقاط مختلف جهان به منظور های مختلف به این کشور مهاجرت می‌کنند. استرالیا کشوری توسعه‌ یافته و واقع شده در نیم‌کرۀ جنوبی زمین است و نزدیک‌ ترین همسایۀ آن کشور نیوزلند می‌باشد. واحد پول این کشور دلار استرالیاست و به دلیل  سطح رفاه و کیفیت بالای زندگی و بهداشت، مقصد مناسبی جهت مهاجرت می‌باشد.

فرم درخواست مشاوره رایگان مهاجرت

شما همراهان عزیز می‌توانید با مطالعۀ این مقاله اطلاعات مناسبی در زمینۀ اخذ ویزای سرمایه‌ گذاری از کشور استرالیا را به‌دست آورید. این مقاله توسط سایت ایرکا مایگریت نگاشته شده است. هلدینگ ایرکا مدیریت این سایت را برعهده دارد.

انواع روش های سرمایه گذاری در استرالیا

همان‌گونه که پیش‌تر بیان شد، یکی از راه‌های دریافت ویزا، سرمایه‌گذاری است. سرمایه‌گذاری در کشور استرالیا به چندین روش انجام می‌شود که در نهایت منجر به دریافت ویزای این کشور خواهد شد. مثلا روش راه‌اندازی کسب‌ و کار و سرمایه‌گذاری در آن یکی از این روش‌ها است. روش دیگر سرمایه‌ گذاری در صندوق‌ های سرمایه‌ گذاری این کشور است.

در کشور استرالیا این امکان وجود دارد تا فردی که خود تمایل به حضور در این کشور ندارد هم بتواند کسب‌ و کارش را در استرالیا نیز راه‌اندازی کند، اما این به شرطی است که فرد در کشور خود در کار خود موفق بوده و گردش حساب بالایی نیز داشته باشد.

شرایط سرمایه گذاری از طریق خرید اوراق در استرالیا

روش دیگر که همان سرمایه‌ گذاری در صندوق‌ های سرمایه‌ گذاری استرالیا است، در این روش اگر فرد در کشور خود کسب و کاری نداشته و یا 30 درصد از سهام یک کسب وکار را در اختیار دارد با خرید اوراق قرضۀ استرالیا به مبلغ 1.5 میلیون دلار و رعایت شرایط آن و یا سرمایه‌گذاری 5 میلیون دلار در صندوق سرمایه‌گذاری با منشا پول مشخص و رعایت دیگر شرایط جانبی، اقامت این کشور را به‌دست آورد.

کشور استرالیا با داشتن کنترل فساد قوی و درصد پایین مصادرۀ اموال مهاجران، توسط دولت مقصد مناسبی برای سرمایه‌گذاری می‌باشد.

سوالات متداول اخذ ویزای سرمایه گذاری استرالیا

حداقل تراکنش مالی سالیانه برای اخذ اقامت استرالیا از طریق سرمایه گذاری 3 میلیون دلار استرالیا می باشد .برای سهم دارانی که در ایران هستند و یا 30 درصد از سهام متعلق به آنها است .

با تراکنش مالی سالیانه حداقل 500 هزار دلار استرالیا ،برای سهم دارانی که در ایران هستند و یا 30 درصد از سهام متعلق به آنها است میتوانند اخذ اقامت موقت استرالیا را بدست آورند .

برای کسانی که در ایران صاحب بیزینس نیستند و یا کمتر 30 درصد از سهام متعلق به آنها است اگر 2 سال از 4 سال را در استرالیا بمانند و   1.5 میلیون دلار استرالیا سرمایه گذاری در اوراق قرضه دولتی استرالیا صورت بپذیرد می توانند اقامت موقت استرالیا را دریافت کنند .

بیشتر درباره هلدینگ ایرکا بدانیم!

هلدینگ ایرکا متشکل از سه مجموعه مهاجرتی،خدمات مالی و ملکی از فروردین سال ۱۴۰۰ فعالیت خود را در کشورهای ایران، ترکیه آغاز نمود و در ادامه راه در کانادا گسترش داده شد که امید است در ادامه این مسیر با ارائه خدمات به مشتریان عزیز به هدف نهایی اش که همانا رضایت مشتری است دست یابیم

IRCA Migrate

Immigration

باز کردن چت
1
سلام👋
چگونه می توانم به شما کمک کنم؟