Skip to content
زمان مطالعه: 5 دقیقه

شرایط اخذ ویزای سرمایه گذاری در انگلیس

موسسه مهاجرتی ایرکا همیشه همراه شما

مراحل اخذ ویزای سرمایه گذاری

آخرین شرایط اخذ ویزای سرمایه گذاری در انگلیس

سرمایه‌گذاری و به‌دنبال آن اخذ ویزای یک کشور پیشرفتۀ اروپایی مانند انگلیس، همیشه می‌تواند مورد توجه بسیاری از مردم باشد. در این مقاله، سایت ایرکا مایگریت به‌دنبال بررسی راه‌های اخذ ویزای سرمایه‌ گذاری در انگلستان است.  هلدینگ ایرکا با طراحی این سایت به سوال‌های شما عزیزان در رابطه با اخذ ویزای سرمایه‌گذاری انگلیس پاسخ می‌دهد.

کشور انگلستان، یکی از پیشرفته‌ترین کشورهای قارۀ اروپا و دنیا، در بسیاری از مسائل، از جمله مسائل اقتصادی و تجاری است. معمولا سرمایه‌گذاری در این کشور نسبت به سایر کشورها بسیار سریع انجام می‌گیرد و می‌تواند راه سرمایه‌گذار را برای یک تجارت اروپایی هموار کند.

فرم درخواست مشاوره رایگان مهاجرت

شرایط ویزای سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در انگلیس

یکی از روش‌ های سرمایه‌ گذاری در کشور انگلیس، خرید ملک است. در این موضوع، برای اشخاص خارجی محدودیتی وجود ندارد، هرچند در برخی از موارد، شرایط خرید به نسبت پیچیده می‌شود. هر شخص مایل به خرید ملک در کشور انگلستان، باید به این نکته واقف باشد که هزینۀ خرید ملک در این کشور بسیار بالاست و در عین حال سرمایه‌گذاری از این طریق منجر به اخذ اقامت از این کشور نخواهد شد.

شرایط سرمایه گذاری در انگلیس از طریق ثبت شرکت

روش دیگر سرمایه‌ گذاری در انگلیس، ثبت شرکت می‌باشد. در این روش، شما باید یک طرح تجاری خلاق و مبتکرانه را که تا به حال در این کشور انجام نشده است، ارائه نمایید. در صورت ثبت شرکت، شما می‌توانید ویزای این کشور را برای مدت محدود، مثلا 2 یا 3 سال دریافت نمایید. تبدیل این ویزا به ویزای دائم یا تمدید آن، شرایط مختلف دیگری را می‌طلبد.

شرایط سرمایه گذاری در انگلیس از طریق خرید اوراق قرضه دولتی

خرید اوراق قرضۀ دولتی و سرمایه‌گذاری 2 میلیون پوندی در این زمینه نیز، از دیگر انواع سرمایه‌گذاری است که دریافت اقامت دائم برای شخص سرمایه‌گذار و همراهان وی (همسر و فرزندان زیر 18 سال) را در بر دارد.

به‌ طور کلی بهتر است بدانیم سرمایه‌گذاری در انگلیس مانند هر کشور دیگری دارای مزایا و معایبی است، اما در یک مقایسۀ آسان می‌توان دریافت که مزایای آن نسبت به معایب آن برتری دارد.

سرمایه گذاری در انگلیس از طریق ویزای TIER1 برای کسانی که تمکن مالی مالی بالایی دارند توصیه می شود زیرا برای درخواست ویزای TIER1 متقاضی لازم است ۲ میلیون پوند هزینه کند و یک بیزینس فعال انگلیس را خریداری کند. افرادی که موفق به دریافت ویزای TIER1  شوند بعد از مدت ۵ سال می توانند برای اقامت دائم اقدام کنند.  اگر مبلغ سرمایه گذاری خود را افزایش دهد و مبلغ خود را از ۲ میلیون پوند به ۵ میلیون و ۱۰ میلیون پوند افزایش دهند، می توانند بعد از مدت سه سال و دو سال درخواست اقامت دائم را بدهند و پس از آن بعد از یک سال به پاسپورت انگلیس دست پیدا کنند.

متقاضی باید ثابت کند که مبلغ 2 میلیون پوند که ارائه می دهد برای خود او و یا همسر او می باشد و به صورت قانونی کسب کردند.
این مبلغ 2 میلیون پوند باید در یک حساب بانکی فرد متقاضی باشد .
متقاضی باید بتواند مبلغ 2 میلیون پول را به یکی از حساب های انگلیس منتقل کند و برای انتقال مبلغ سرمایه گذاری باید یک حساب بانکی در انگلیس باز کند

بیشتر درباره هلدینگ ایرکا بدانیم!

هلدینگ ایرکا متشکل از سه مجموعه مهاجرتی،خدمات مالی و ملکی از فروردین سال ۱۴۰۰ فعالیت خود را در کشورهای ایران، ترکیه آغاز نمود و در ادامه راه در کانادا گسترش داده شد که امید است در ادامه این مسیر با ارائه خدمات به مشتریان عزیز به هدف نهایی اش که همانا رضایت مشتری است دست یابیم

IRCA Migrate

Immigration

باز کردن چت
1
سلام👋
چگونه می توانم به شما کمک کنم؟