Skip to content
زمان مطالعه: 4 دقیقه

شرایط ویزای سرمایه گذاری دانمارک

موسسه مهاجرتی ایرکا همیشه همراه شما

مراحل اخذ ویزای سرمایه گذاری

اخرین شرایط اخذ ویزای سرمایه گذاری دانمارک

دانمارک یکی از کشورهای اروپایی است که در حوزۀ شبه جزیره اسکاندیناوی واقع شده و عضو اتحادیۀ اروپا است. این کشور دارای اقتصادی بسیار پیشرفته و قوی است و مردم آن جزو شادترین مردمان جهان به حساب می‌آیند.

سرمایه گذاری برای افرادی که قصد اقامت کشور دانمارک را دارند، یکی از روش‌های مطلوب به شمار می‌آید.

هلدینگ ایرکا با راه‌اندازی سایت ایرکا مایگریت در این مقاله شرایط اخذ ویزای سرمایه‌گذاری در کشور دانمارک را، در اختیار شما همراهان همیشگی قرار می‌دهد.

شرایط ویزای سرمایه گذاری در دانمارک از طریق خرید ملک

همانطور که می‌دانیم خرید ملک در همه جای دنیا، یکی از راه‌ های اصلی سرمایه‌ گذاری به حساب می‌ آید. برخی از کشورها به اتباع خارجی اجازه خرید ملک را می‌دهند و برخی دیگر محدودیت‌ هایی را در مورد آن قائل می‌شوند. کشور دانمارک نیز در دسته دوم قرار می‌گیرد.

در واقع شما بدون داشتن اقامت (تحصیلی و غیره) و یا اثبات اینکه قصد سکونت در منزل را دارید، مجاز به خریدن ملک در دانمارک نخواهید بود. به عنوان مثال اشتغال به تحصیل فرزند شما در دانمارک می‌تواند اثبات‌کنندۀ سکونت شما در این کشور باشد.

شرایط ویزای سرمایه گذاری در دانمارک از طریق ثبت شرکت

ثبت شرکت (انواع شرکت) در کشور دانمارک یکی از راه‌هایی است که می‌توانید اقامت این کشور را به دست آورید.

سرمایه‌گذاری از طریق ایجاد یک طرح تجاری نوین و مبتکرانه، خرید اوراق قرضۀ دولتی و همچنین طرح خودحمایتی (یعنی ارائۀ مدارک تمکن مالی) از دیگر روش‌های سرمایه‌گذاری و اخذ اقامت کشور دانمارک است.

فرم درخواست مشاوره رایگان مهاجرت

با وجود مواردی مانند مالیات بر درآمد بالا و گرانی ملک در کشور دانمارک، عوامل دیگری همچون نرخ پایین بیکاری، مدیریت فساد اقتصادی و اداری، سیستم بانکی قوی و غیره، این کشور را به یکی از محبوب‌ترین کشورها برای سرمایه‌گذاری و مهاجرت تبدیل نموده است.

بیشتر درباره هلدینگ ایرکا بدانیم!

هلدینگ ایرکا متشکل از سه مجموعه مهاجرتی،خدمات مالی و ملکی از فروردین سال ۱۴۰۰ فعالیت خود را در کشورهای ایران، ترکیه آغاز نمود و در ادامه راه در کانادا گسترش داده شد که امید است در ادامه این مسیر با ارائه خدمات به مشتریان عزیز به هدف نهایی اش که همانا رضایت مشتری است دست یابیم

IRCA Migrate

Immigration

  • تفاهم‌ نامه انجمن
  • اساسنامه
  • همه اسناد را می‌توان به زبان انگلیسی تهیه کرد و هیچ امضایی نیازی به گواهی اسناد رسمی ندارد.
  • سرمایه سهم باید به‌حساب بانکی شرکت یا حساب مشتری وکیل شرکت پرداخت شود.

پس از تهیه و امضای اسناد بنیادی مربوطه و پرداخت سرمایه، یک شرکت دانمارکی می‌تواند به‌ صورت آنلاین در اداره تجارت دانمارک ثبت شود. سپس این شرکت شماره ثبت شرکت منحصربه‌ فرد خود (CVR) را در عرض چند دقیقه دریافت می‌کند. هزینه ثبت‌ نام بدون احتساب هزینه‌های قانونی کمتر از 100 یورو است.

شما میتوانید از طریق سایت دانمارکی virk.dk کسب‌ و کار خود را به‌صورت آنلاین ثبت کنید.

باز کردن چت
1
سلام👋
چگونه می توانم به شما کمک کنم؟