Skip to content
زمان مطالعه: 4 دقیقه

شرايط مهاجرت به آذربايجان

Azerbaijan

شرايط مهاجرت به آذربايجان

نزديكی ايران به اين همسايه شمالی و اروپايی باعث می شود كه مورد توجه عده‌ای براي مهاجرت باشد. در اين متن سعی مي‌كنيم به صورت خلاصه از شرايط مهاجرت به آذربايجان براي شما بگوييم. با ايركا مايگريت از مجموعه هولدينگ ايركا همراه باشيد.

آذربايجان چه شرايط عمومی برای مهاجرت دارد؟

اگر شما قصد مهاجرت به آذربايجان را داشته باشيد به طور كلي از 6 راه اصلی مي‌توانيد اقدام كنيد كه در ادامه يك آشنايی اجمالی با آن‌ها خواهيد داشت:

شرایط اقامت دائم و موقت اذربایجان

اولين گام داشتن يك پيشنهاد كاری از كارفرمای آذربايجانی هستيد. می توانيد به صورت آنلاين يا از طريق يك واسطه كاريابی كنيد. مشخصا سابقه كار و تخصص در كنار مدرك تحصيلی و آشنايی با زبان آذری حرف اول را مي‌زند. در صورت طي كردن قوانين معمول، اقامت يكساله را دريافت خواهيد كرد. بعد از 5 سال می توانيد اقدام به اخذ اقامت دائم كنيد.

در آذربايجان تحصيل كنيد

گام اول اخذ پذيرش از دانشگاه‌های آذربايجان است. اگر به زبان آذری آشنا باشيد شانس بيش‌تری خواهيد داشت، چرا كه تعداد دانشگاه‌های انگليسی زبان در اين كشور محدود است. دانشجويان دوره كارشناسی اجازه دارند حدودا تا 20 ساعت كار كنند.

تکمیل فرم ارزیابی مهاجرت

در مقطع كارشناسی ارشد شانس بيش‌تري برای افراد مسلط به زبان انگليسی وجود دارد. آيلتس IELTS با نمره 6.5 به بالا از الزامات است. در مقطع دكترا هم همه چيز به توانايی های پژوهشی شما مربوط است.

سرمايه‌گذاری كنيد و به آذربايجان برويد

براي طی اين روش بايد يكي از روش‌های زير را پيش بگيريد:

  • شركت ثبت كنيد (طرح قوی و مبلغ 500 هزار منات)
  • خريد اوراق قرضه دولتی (100 هزار منات)
  • خريد ملك

علاوه بر سه روش فوق شما می توانيد از طريق ازدواج و تولد نيز راه‌هايی براي اخذ اقامت وجود دارد. در نهايت بايد به روش پناهندگی اشاره كنيم. برای كسب اطلاعات بيش‌تر با ما در تماس باشيد.

بیشتر درباره هلدینگ ایرکا بدانیم!

هلدینگ ایرکا متشکل از سه مجموعه مهاجرتی،خدمات مالی و ملکی از فروردین سال ۱۴۰۰ فعالیت خود را در کشورهای ایران، ترکیه آغاز نمود و در ادامه راه در کانادا گسترش داده شد که امید است در ادامه این مسیر با ارائه خدمات به مشتریان عزیز به هدف نهایی اش که همانا رضایت مشتری است دست یابیم

IRCA Migrate

Immigration

باز کردن چت
1
سلام👋
چگونه می توانم به شما کمک کنم؟