Skip to content
زمان مطالعه: 4 دقیقه

شرايط مهاجرت به آفريقای جنوبی

South Africa

شرايط مهاجرت به آفريقای جنوبی

از آفريقای جنوبی چه مي‌دانيد؟ به نظر شما مقصد خوبی براي مهاجرت است؟ در ادامه ايركا مايگريت از هولدينگ ايركا به شرايط عمومی اشاره‌ای خواهد داشت.

آفريقای جنوبی چه شرايط عمومی برای مهاجرت دارد؟

چند روش برای اخذ اقامت در كشور زيبا و پيشرفته آفريقای جنوبی وجود دارد:

  • تولد
  • ازدواج
  • پناهندگی
  • تحصيل
  • كار و مهارت

مهاجرت به آفريقای جنوبی از طريق كار و مهارت

اولين ارسال مدارك به يك اداره در آفريقای جنوبی است. بعد از تعيين سطح، گام دوم عضويت در انجمن شغلی حرفه مدنظر است. بسته به شرايط ديگر نظير سابقه كاری و مهارت زبان، شانس شما برای دريافت ويزای مدت‌دار بيش‌تر خواهد بود.  

در آفريقای جنوبی تحصيل كنيد

در آفريقای جنوبی براي شروع تحصيل بايد ابتدا اجازه اقامت را گرفته باشيد. اولين گام اخذ پذيرش از يك موسسه آموزشی در اين كشور است. گام بعدی ارائه مدارك به كنسولگری است. شما بايد مداركی را مثل تضمين پرداخت شهريه ارائه دهيد. اگر موفق شويد تمام مدارك مورد نياز را ارائه دهيد، اجازه كار تا 20 ساعت در هفته را خواهيد داشت.

تکمیل فرم ارزیابی مهاجرت

در نهايت مثل اكثر كشورها شما اجازه داريد كه از طريق ازدواج يا تولد با شرايط خاص اقدام به اخذ اقامت دائم يا موقت كنيد. مثلا تولد از والدينی كه اقامت دايم دارند يا تابعيت آفريقای جنوبی را داشته باشند موجب مي‌شود تا نوزاد به تابعيت اين كشور درآيد. يك امكان جالب اين است كه آفريقای جنوبی ويزای نامزدی دارد كه تا 90 روز اعتبار دارد.

پناهندگی به آفريقای جنوبی

پناهندگی هم جز قوانين كشور آفريقای جنوبی به شمار می آيد كه شرايط ويژه‌ای را می طلبد. آيا قصد مهاجرت به آفريقای جنوبی را داريد؟ اين كشور با شرايط شما چقدر تناسب دارد؟ تا چه حد از شرايط زندگی در اين كشور آگاهی داريد. براي كسب اطلاعات بيش‌تر و راهنمايی دقيق‌تر بر اساس شرايط شما، با ما در تماس باشيد.

بیشتر درباره هلدینگ ایرکا بدانیم!

هلدینگ ایرکا متشکل از سه مجموعه مهاجرتی،خدمات مالی و ملکی از فروردین سال ۱۴۰۰ فعالیت خود را در کشورهای ایران، ترکیه آغاز نمود و در ادامه راه در کانادا گسترش داده شد که امید است در ادامه این مسیر با ارائه خدمات به مشتریان عزیز به هدف نهایی اش که همانا رضایت مشتری است دست یابیم

IRCA Migrate

Immigration

باز کردن چت
1
سلام👋
چگونه می توانم به شما کمک کنم؟