Skip to content
زمان مطالعه: 4 دقیقه

شرايط مهاجرت به آلمان

Germany

شرايط مهاجرت به آلمان 2022

اقامت دائم در آلمان شايد آرزوي برخی باشد اما اينكار ممكن است. مهاجرت به اين كشور صنعتی و پيشرفته اروپايی از راه‌های مختلفی امكان‌پذير است. ما در در ادامه ايركا مايگريت از هولدينگ ايركا به شرايط عمومی اشاره‌ای خواهيم داشت.

مهاجرت به آلمان يك اقامت دائمی

شما مطابق با شرايط و امكانات خود مي‌توانيد اقامت دائم را از كشور آلمان دريافت كنيد. مهاجرت به آلمان از چندين طريق ممكن است:

  • از طريق كار
  • تحصيل
  • سرمايه‌‌گذاری
  • ازدواج
  • تولد
  • پناهندگی

تکمیل فرم ارزیابی مهاجرت

مهاجرت به آلمان از طريق كار و مهارت

بايد با يك پيشنهاد شغلی اقدام كنيد. در صورتي كه شرايط اشتغال را داشته باشيد و كارفرما ثابت كند فرد ديگري در شنگن و آلمان واجد شرايط اين موقعيت شغلی نيست،‌ ويزاي شما صادر مي‌شود. تجربه كاری، مهارت‌های زبانی، سن و مدرك تحصيلی می توانند عوامل تاثيرگذار در اين زمينه باشند.

در آلمان مدرك دانشگاهی بگيريد

تحصيل در دانشگاه‌های آلمان چيزی نيست كه بتوان به سادگی به دست آورد، اما اگر شرايط آن را داشته باشيد قطعا امكان‌پذير است. گام نخست پذيرش شدن در دانشگاه‌های آلمان است. مزيتی كه وجود دارد اين است كه شما يك سال و نيم فرصت داريد بعد از فارغ التحصيلی به دنبال كار باشيد و  ويزای تحصيلی خود را به ويزای كار و در نهايت اقامت دائم بدل كنيد. در حين تحصيل می توانيد مطابق با رشته خود تا 20 ساعت در هفته اشتغال داشته باشيد.

اخذ اقامت المان با سرمايه‌گذاری

سرمايه اوليه برای ثبت شركت در آلمان حدودا 25 هزار يورو است. با توجه به شرايط اين كشور قطعا خيلی زود با بازدهی سرمايه خوشحال خواهيد شد.

اخذ اقامت المان از طریق ازدواج

ازدواج و تولد از يك والد آلمانی نيز منجر به اخذ اقامت مي‌شود. افراد در صورتی كه يكي از شرايط عمومی را داشته باشند به راحتی مي‌توانند در يك كشور با سطح رفاه اجتماعی بالا اقامت دائم بگيرند. براي كسب اطلاعات بيش‌تر با ايركا مايگريت در تماس باشيد.

بیشتر درباره هلدینگ ایرکا بدانیم!

هلدینگ ایرکا متشکل از سه مجموعه مهاجرتی،خدمات مالی و ملکی از فروردین سال ۱۴۰۰ فعالیت خود را در کشورهای ایران، ترکیه آغاز نمود و در ادامه راه در کانادا گسترش داده شد که امید است در ادامه این مسیر با ارائه خدمات به مشتریان عزیز به هدف نهایی اش که همانا رضایت مشتری است دست یابیم

IRCA Migrate

Immigration

باز کردن چت
1
سلام👋
چگونه می توانم به شما کمک کنم؟