Skip to content
زمان مطالعه: 4 دقیقه

شرايط مهاجرت به ارمنستان

Armenia

اخرین شرايط مهاجرت به ارمنستان 2022

نزديكی ايران به ارمنستان باعث می شود كه مورد توجه عده‌ای قرار بگيرد. در اين متن سعی مي‌كنيم به صورت خلاصه از شرايط مهاجرت به ارمنستان براي شما بگوييم. ارمنستان با ايران مرز مشترك دارد و بدون ويزا می توانيد به اين كشور سفر كنيد.

ارمنستان چه شرايط عمومی برای مهاجرت دارد؟

اگر شما قصد مهاجرت به ارمنستان را داشته باشيد مي‌توانيد از طرق مختلف اقدام كنيد:

  • مهارت و كار
  • تحصيلی
  • سرمايه‌گذاری
  • ازدواج
  • تابعيت از طريق تولد

فرم مشاوره مهاجرت و مشاوره با کارشناس مهاجرتی

مهاجرت به ارمنستان از طريق كار و مهارت

براي مهاجرت به ارمنستان به منظور كار به دريافت مجوز ملزم هستيد. افراد خارجی بايد درخواست ويزای كار را بدهند. از قوانين معمول دريافت پيشنهاد شغلی از كارفرمای ارمنستانی است. بهرحال يافتن كار در كشوری كه نرخ بيكاری آن در حد 18 درصد است قدری مشكل به نظر می رسد. چه راه‌های ديگری برای مهاجرت وجود دارند ؟

از طريق تحصيل به ارمنستان مهاجرت كنيد

در صورتی كه قصد داريد از طريق تحصيل به ارمنستان مهاجرت كنيد، اطلاع از زبان ارمنی بسيار می تواند وضعيت را براي شما آسان‌تر كند. البته مدارس و دانشگاه‌های بين‌المللی نيز در اين بين وجود دارند. برخی به زبان انگليسی، فرانسه، آلمانی و حتی ژاپنی دورس را تدريس مي‌كنند كه نشان از استقبال ارمنستان از دانشجويان خارجی است.

سرمايه‌گذاری كنيد و به ارمنستان برويد

كشور ارمنستان بخاطر شرايطی كه دارد كشوری ريسكی برای سرمايه‌گذاری به شمار می رود. البته در صورتی كه طرح شما با اين كشور همخوانی داشته باشد و با ديدی باز وارد بازار ارمنستان شويد، همه چيز متفاوت خواهد بود. شما می توانيد از طريق اخذ نمايندگی ، ثبت شركت يا خريد اوراق بهادار در ارمنستان سرمايه‌گذاری كنيد.

راه‌های ديگری نظير ازدواج و تولد نيز وجود دارد كه در شرايط خاص مي‌تواند در نظر گرفته شود. براي كسب اطلاعات بيش‌تر مي‌توانيد با ايركا مايگريت از مجموعه هولدينگ ايركا در تماس باشيد تا با جزئيات بيش‌تر از پيش آشنا شويد.

بیشتر درباره هلدینگ ایرکا بدانیم!

هلدینگ ایرکا متشکل از سه مجموعه مهاجرتی،خدمات مالی و ملکی از فروردین سال ۱۴۰۰ فعالیت خود را در کشورهای ایران، ترکیه آغاز نمود و در ادامه راه در کانادا گسترش داده شد که امید است در ادامه این مسیر با ارائه خدمات به مشتریان عزیز به هدف نهایی اش که همانا رضایت مشتری است دست یابیم

IRCA Migrate

Immigration

باز کردن چت
1
سلام👋
چگونه می توانم به شما کمک کنم؟