Skip to content
زمان مطالعه: 4 دقیقه

شرايط مهاجرت به اسپانيا

Spain

اسپانيا از كشورهای مطرح در تمام دنياست كه مانند اكثر كشورهای اروپايی روش‌های گوناگونی براي صدور ويزا دارد. در ادامه با ما همراه باشيد تا با كليات آن بيش‌تر آشنا شويم.

اخرین شرايط مهاجرت به اسپانيا

مطابق با اكثر كشورهای مهاجرپذير اسپانيا نيز يك شرايط عمومی براي پذيرش دارد. شرايط كلی براي پذيرش:

  • از طريق كار
  • تحصيل
  • سرمايه‌گذاری
  • ازدواج و تولد
  • پناهندگی

مهاجرت به اسپانيا از طريق كار و مهارت

گام اول، دعوت‌نامه از يك كارفرمای اسپانيايی است. البته شايد شرايط قدری از اين نظر سخت باشد. چرا كه كارفرما بايد اثبات كند كه در تمام اتحاديه اروپا شخصی برای اين منظور وجود ندارد. بهرحال شما بايد مدارك خود را برای اداره كاريابی اسپانيا ارسال كنيد يا به صورت خصوصی با يك شركت يا موسسه در تماس باشيد.

حداقل نمره زبان ایلتس برای مهاجرت اسپانیا چند است ؟

سطح آموزشی و محيط حرفه‌ای در موسسات و آموزشگاه‌های عالی در اسپانيا و قيمت نسبتا ارزان‌تر، تحصيل در اين كشور را مناسب افراد زيادی كرده است. شما می توانيد در خود كشور اسپانيا دوره‌های زبان اسپانيول را بگذرانيد تا به راحتی وارد دانشگاهی كه پذيرش گرفته‌ايد بشويد. در صورتی كه مهارت زبانی داشته باشيد، پذيرش خيلي راحت‌تر خواهد بود.

تکمیل فرم ارزیابی مهاجرت

در صورتی كه بخواهيد در دانشگاه‌های بين‌المللی مشغول به تحصيل شويد بايد مدرك زبان IELTS ارائه دهيد كه حداقل نمره 6 داشته باشد.

چطور ويزای طلايی اسپانيا بگیریم ؟

سرمايه‌گذاری نيز يكي ديگر از راه‌ های امن برای مهاجرت و اخذ اقامت از اسپانيا است. ريسك پايين در كشوری چون اسپانيا مي‌تواند يك فرصت عالی برای طرح‌ های شما باشد. مي‌توانيد با سرمايه‌ گذاری ويزای طلايی اسپانيا را به راحتی به دست آوريد. همچنين با خريد ملك به ارزش 500 هزار يورو اقامت اسپانيا را اخذ كنيد. روش‌های ديگری نظير خودحمايتی نيز وجود دارند كه شما بايد اثبات كنيد امكان پرداخت هزينه‌ های زندگی را داريد.

برای آگاهی كامل از شرايط كشور اسپانيا برای پذيرش مهاجر با ايركا مايگريت از مجموعه هولدينگ ايركا در تماس باشيد. 

 

بیشتر درباره هلدینگ ایرکا بدانیم!

هلدینگ ایرکا متشکل از سه مجموعه مهاجرتی،خدمات مالی و ملکی از فروردین سال ۱۴۰۰ فعالیت خود را در کشورهای ایران، ترکیه آغاز نمود و در ادامه راه در کانادا گسترش داده شد که امید است در ادامه این مسیر با ارائه خدمات به مشتریان عزیز به هدف نهایی اش که همانا رضایت مشتری است دست یابیم

IRCA Migrate

Immigration

باز کردن چت
1
سلام👋
چگونه می توانم به شما کمک کنم؟