Skip to content
زمان مطالعه: 2 دقیقه

شرايط مهاجرت به امارات

United Arab Emirates

شرايط مهاجرت به امارات

شرايط مهاجرت به امارات را مي‌دانيد؟ آيا مي‌دانستيد امارات قدرتمندترين پاسپورت دنيا را دارد؟ شما مي‌توانيد بدون ويزا به 118 كشور دنيا سفر كنيد. اما گرفتن پاسپورت اماراتی كاري دشوار است. شما در صورتي تابع امارات مي‌شويد كه مثلا 30 سال در اين كشور ساكن باشيد. در ادامه با ما همراه باشيد.

مهاجرت به امارات از طریق کار

يكي از روش‌های معمول مهاجرت از طريق كار است. براي اينكار بايد يك پيشنهاد شغلی از طرف كارفرمای اماراتی داشته باشيد. از راه‌هاي معتبر با كارفرمايان اماراتی مكاتبه كنيد. تسلط زبان عربي يا انگليسی از پيش‌نيازهای دريافت ويزای كاری امارات است. در صورتي كه مكاتبه به درستي صورت بگيرد و روزمه قوي‌ايي داشته باشيد،‌ شانس شما براي دريافت ويزای كار امارات بالا خواهد رفت.

مهاجرت تحصیلی به امارات

يكي ديگر از راه‌هاي امن مهاجرت به امارات براي تحصيل است. در اين مورد نيز بايد به زبان عربي و انگليسی تسلط داشته باشيد. مشخصا اولين گام داشتن پذيرش از دانشگاه‌های امارات است. هزينه‌های تحصيلی در امارات نسبتا بالا است. در صورتي كه سطح بالاي علمی شما اثبات شود می توانيد مورد حمايت كشور امارات باشيد. پذيرش يكی از گام‌هاست. گام‌هاي بعدي البته چندان چالشی به همراه نخواهند داشت.   

مهاجرت به امارات از طریق خرید ملک و سرمایه گذاری

سرمايه‌گذاری نيز يكي ديگر از راه‌های مهاجرت به امارات است. شما می توانيد از طريق خريد ملك، ثبت شركت يا سپرده‌گذاری بانكی و خريد سهام در كشور امارات سرمايه‌گذاری كنيد و اقامت موقت اين كشور را اخذ كنيد. روند سريع اداري در اين كشور و امنيت بالای اقتصادی باعث مي‌شود از سرتاسر دنيا سرمايه‌گذارن مشتاق را جلب كند. شما با حداقل سرمايه 2800 دلار قادر خواهيد بود در امارات شركت ثبت كنيد. اقامت 10 ساله يكی از مزيت‌های اين طرح است.

برای مشاوره فرم ارزیابی مهاجرت را تکمیل کنید

ملك به ارزش 1400 دلار خريداري كنيد و تا 5 سال اقامت موقت از كشور امارات اخذ كنيد. البته تا سه سال حق برداشت سرمايه را نخواهيد داشت. راه‌های ديگری نظير تمكن مالی، ازدواج و تولد نيز وجود دارد كه می تواند منجر به اخذ اقامت دائم از كشور امارات شود.

براي كسب اطلاعات بيش‌تر در اين زمينه با ما در تماس باشيد تا با بررسی شرايط امروز و روزمه‌تان، شما را راهنمايي كنيم. با ايركا مايگريت از مجموعه هولدينگ ايركا در تماس باشيد.

بهترین کشور برای مهاجرت کجاست؟

همراه ما باشید تا به این پرسش پاسخ دهیم

بیشتر درباره هلدینگ ایرکا بدانیم!

هلدینگ ایرکا متشکل از سه مجموعه مهاجرتی،خدمات مالی و ملکی از فروردین سال ۱۴۰۰ فعالیت خود را در کشورهای ایران، ترکیه آغاز نمود و در ادامه راه در کانادا گسترش داده شد که امید است در ادامه این مسیر با ارائه خدمات به مشتریان عزیز به هدف نهایی اش که همانا رضایت مشتری است دست یابیم

IRCA Migrate

Immigration

باز کردن چت
1
سلام👋
چگونه می توانم به شما کمک کنم؟