Skip to content
زمان مطالعه: 4 دقیقه

شرايط مهاجرت به اوكراين

Ukraine

اخرین شرایط مهاجرت به اوكراين

پيشرفت‌های اخير باعث شده تا اوكراين به يكی از اهداف برای اقامت افراد بدل شود. به طور كلی راه‌های متفاوتی نظير اقامت از طريق كار و مهارت، تحصيل در اوكراين، سرمايه‌ گذاری در اين كشور و مواردي از از اين قبيل برای اقامت در اوكراين وجود دارد. در ادامه به برخی از اين‌ها اشاره‌ای خواهيم داشت. با ما همراه باشيد.

شرایط اخذ اقامت تحصیلی به اکراین

شما می توانيد از طريق تحصيل در اوكراين اقدام به اخذ ويزای اين كشور كنيد. دانشگاه‌های اوكراين از سطح بسيار خوبي در دنيا برخوردار هستند. معمولا به سه زبان پذيرش انجام مي‌شود: اوكراينی، روسی و انگليسی. بايد خاطر نشان كنيم كه با وجود اعتبار بسيار بالای تحصيل در علوم پزشكی اوكراين، وزارت بهداشت ايران مدرك اين كشور را نمي‌پذيرد.

در صورتی كه كارفرما ثابت كند كه براي رده شغلی و مهارت شما در اتحاديه اروپا فردی براي كار پيدا نمي‌كند، می تواند به شما دعوت‌نامه دهد و شما از طريق كار و مهارت ويزای اوكراين را بگيريد. علاوه بر اين دو راه اساسی، با سرمايه‌گذاری در حدود 100 هزار دلار اقدام به اخذ اقامت از اين كشور بكنيد.

تکمیل فرم ارزیابی مهاجرت

افرادي كه فاميل درجه يك شامل: برادر، خواهر، مادربزرگ، پدربزرگ يا نوه‌شان در اوكراين تابعيت دارند، می توانند از اين طريق اقدام به اخذ ويزا كنند. سيستم پذيرش در تولد نيز بر اساس خون است و فقط در صورتی اقامت اهدا مي‌شود كه يكی از والدين تابعيت كشور اوكراين را داشته باشد.

مهاجرت به اوكراين با توجه به شرايط اقتصادی و مجاورت با اروپا در كنار مخارج نسبتا سبك زندگی، برای عده‌ای به يك مقصد كاری برای اقامت بده شده است. همچنين تحصيل در رشته‌هايی غير از علوم‌ پزشكی مورد توجه دانشجويان ايراني است. ما در ايركا مايگريت از مجموعه هولدينگ ايركا آماده پاسخگويی به انواع سوالات شما در اين زمينه هستيم.

بیشتر درباره هلدینگ ایرکا بدانیم!

هلدینگ ایرکا متشکل از سه مجموعه مهاجرتی،خدمات مالی و ملکی از فروردین سال ۱۴۰۰ فعالیت خود را در کشورهای ایران، ترکیه آغاز نمود و در ادامه راه در کانادا گسترش داده شد که امید است در ادامه این مسیر با ارائه خدمات به مشتریان عزیز به هدف نهایی اش که همانا رضایت مشتری است دست یابیم

IRCA Migrate

Immigration

باز کردن چت
1
سلام👋
چگونه می توانم به شما کمک کنم؟