Skip to content
زمان مطالعه: 4 دقیقه

شرايط مهاجرت به تركمنستان

Turkmenistan

مهاجرت به تركمنستان امكان‌پذير است. افراد در اين كشور به زبان تركمنی صحبت مي‌كنند. دين غالب اين كشور نيز اسلام است و 90 درصد از 5.5 ميليون جمعيت را تشكيل می دهد.

اخرین شرايط مهاجرت به تركمنستان

شما می توانيد مطابق با شرايطی كه داريد از چندين طريق برای اخذ ويزای تركمنستان اقدام كنيد:

  • ويزای كار
  • سرمايه‌گذاری
  • تحصيلی
  • ويزاهای موقت توريستی، ترانزيتی و سلامت

شايد به سرمايه‌گذاری در تركمنستان فكر كرده‌ايد. مي‌توانيد در تركمنستان شركت ثبت كنيد و از شرايط عمومی آن بهره‌مند بشويد. اين كشور برای شركت‌های بين‌المللی نيز تسهيلات و وام‌های مشخصی را در نظر دارد.

در صورتی كه قصد داريد ويزای كار تركمنستان را اخد كنيد بايد يك دعوت‌نامه از كارفرما داشته باشيد. بخاطر اينكه تركمنستان چهارمين كشور دنيا از نظر ذخاير گاز است و ذخاير نفتی عظيمی هم دارد، در اين حوزه شانس بسياری خواهيد داشت.  

تکمیل فرم ارزیابی مهاجرت

می توانيد برای تحصيل در رشته پزشكی به تركمنستان مهاجرت كنيد. اين دوره تحصيلی 6 سال زمان می برد. فقط افرادی مي‌توانند پذيرش بگيرند كه نمرات عالی در آزمون ورودی دريافت كنند.

سرمايه‌گذاری در تركمنستان

و اما سرمايه‌گذاری در تركمنستان!‌ شما يا بايد به ثبت نمايندگی يا شعبه جديد از يك شركت يا ثبت شركت سهامی راه‌های سرمايه‌گذاری در تركمنستان هستند. معمولا حداقل سرمايه بايد در حدود 500 هزار دلار باشد. البته بايد بسيار آگاهانه وارد اين بازار بشويد.

روش‌های مختلف ديگری نيز برای مهاجرت به تركمنستان وجود دارد. هركدام مناسب شرايط خاصی است و برای بررسی های بيش‌تر مي‌توانيد با مشاورين تخصصی ما از ايركا مايگريت از مجموعه هولدينگ ايركا در تماس باشيد تا شما را با تمام جزئيات طرح‌ها مطابق با شرايط شما آشنا كنند.

بیشتر درباره هلدینگ ایرکا بدانیم!

هلدینگ ایرکا متشکل از سه مجموعه مهاجرتی،خدمات مالی و ملکی از فروردین سال ۱۴۰۰ فعالیت خود را در کشورهای ایران، ترکیه آغاز نمود و در ادامه راه در کانادا گسترش داده شد که امید است در ادامه این مسیر با ارائه خدمات به مشتریان عزیز به هدف نهایی اش که همانا رضایت مشتری است دست یابیم

IRCA Migrate

Immigration

باز کردن چت
1
سلام👋
چگونه می توانم به شما کمک کنم؟