Skip to content
زمان مطالعه: 4 دقیقه

شرايط مهاجرت به سريلانكا

Sri Lanka

شرايط مهاجرت به سريلانكا

مي‌خواهيم در مورد شرايط مهاجرت به سريلانكا بگوييم. اصلا آيا اين كشور مهاجرپذير است و در چه صورتی مناسب اين كار خواهد بود. در ادامه با اين متن همراه باشيد تا اطلاعات بيش‌تر در اين زمينه كسب كنيد.

به سريلانكا مهاجرت كنيد

شايد اگر در زمينه گردشگری تخصص داشته باشيد و مدرك زبان مهارت‌های زبانی شما را تاييد كند شانس بسيار بالايی براي اخذ اقامت از سريلانكا را داشته باشيد. سريلانكا سرشار از جاذبه‌های توريستی است كه هرساله خيل عظيمی از افراد از سرتاسر دنيا به اين كشور سفر مي‌كنند. آمار حاكی از ورود ساليانه بيش از 500 هزار گردشگر به سريلانكا است.

اگر طرح‌های اقتصادی توجيهی در زمينه كشاورزی داريد يا متبحر توليد چای هستيد قطعا مي‌توانيد از طريق كار و سرمايه‌گذاری وارد خاك سريلانكا بشويد.

زبان كشور سريلانكا سينهالی است. اما با وجود رفت و آمد اتباع خارجی به زبان انگليسی هم صحبت مي‌كنند. مسلمانان سريلانكا به زبان تاميلی صحبت مي‌كنند.

جذب نیروی کار در سریلانکا

نيروی كار می تواند از طريق مشاغل كارگری نيز اقدام كند. اگر در زمينه كشاورزی، نساجی و پوشاك، تزئين سنگ‌های قيمتي يا توليد قهوه سابقة كاری داريد، سريلانكا منبع اين قبيل كارهاست. اين كشور از نظر اقتصادی وضعيت خوبی دارد و محصولات خود را به كشورهای پيشرفته صادر مي‌كند.

شرایط تحصیل در سریلانکا

افراد زيادی هم هستند كه سريلانكا را به عنوان يكی از مقاصد خود براي تحصيل انتخاب مي‌كنند. با وجود دانشگاه‌های بين‌المللی مدرك شما در سرتاسر دنيا معتبر خواهد بود. يكي از مشكلاتی كه در اين زمينه وجود دارد اين است كه افراد قادر نيستند بلافاصله بعد از فارغ التحصيلی وارد بازار كار شوند. آن‌ها بايد درخواست ويزای كار بدهند كه كاملا پروسه‌ای جداگانه خواهد بود.

تکمیل فرم ارزیابی مهاجرت

امكان مهاجرت از طريق طرح‌های سرمايه‌گذاری،‌ ازدواج و تولد نيز ممكن است. با توجه به هزينه‌های زندگی و امكاناتی كه برای افراد متخصص وجود دارد، يكی از مقاصد مهاجرت به شمار مي‌رود. با ايركا مايگريت از مجموعه هولدينگ ايركا در تماس باشيد.

بیشتر درباره هلدینگ ایرکا بدانیم!

هلدینگ ایرکا متشکل از سه مجموعه مهاجرتی،خدمات مالی و ملکی از فروردین سال ۱۴۰۰ فعالیت خود را در کشورهای ایران، ترکیه آغاز نمود و در ادامه راه در کانادا گسترش داده شد که امید است در ادامه این مسیر با ارائه خدمات به مشتریان عزیز به هدف نهایی اش که همانا رضایت مشتری است دست یابیم

IRCA Migrate

Immigration

باز کردن چت
1
سلام👋
چگونه می توانم به شما کمک کنم؟