Skip to content
زمان مطالعه: 2 دقیقه

شرايط مهاجرت به سنت كيتس و نويس

Saint Kitts and Nevis

شرايط مهاجرت به سنت كيتس و نويس

سنت كيتس و نويس Saint Kitts and Nevis كشوری جزيره‌ای در درياي كارائيب است. مردم اين كشور به زبان انگليسی صحبت مي‌كنند. آيا مهاجرت به چنين كشوری ممكن است؟ در ادامه با ما همراه باشيد تا بيش‌تر با شرايط مهاجرت به سنت كيتس و نويس آشنا شويم.

شرایط مهاجرت تحصیلی به سنت كيتس و نويس

يكي از مزيت‌های تحصيل در سنت كيتس و نويس زبان رسمی انگليسی اين كشور است. شما مي‌توانيد از طريق تحصيل ويزای سنت كيتس و نويس را دريافت كنيد. دانشجويان حق كار دارند و تا 10 ساعت در مقطع ليسانس مي‌توانند در هفته مشغول باشند. در هر ساعت تا 10 دلار حقوق دريافتی باعث مي‌شود كه بخشی از هزينه‌ها را پوشش دهند. براي مقطع كارشناسی ارشد مدرك آيلتس با نمره 6.5 و به بالا ضرورت دارد. در مقطع دكترا نيز بايد نمرة 7 به بالا بگيريد.

مهاجرت کاری به سنت كيتس و نويس

اگر قصد داريد از طريق حرفه‌ای كه داريد وارد سنت كيتس و نويس شويد بايد مدارك خود را به اداره‌های كاريابي ارسال كنيد. بعد از بررسی شرايط بايد كارفرمای شما ثابت كند كه هيچ كدام از افراد سنت كيتس و نويس قادر به انجام اينكار نيستند. جمعيت اين كشور حدودا 55 هزار نفر است و با وجود وسعت كم مشاغل زيادی هم در دسترس نيست. اما شايد يك جاي خالی برای شما باشد؟ نظر شما در مورد زندگی در يك جزيره در دريای زيباي كارائيب چيست؟ صنايع اصلی سنت كيتس و نويس در كشاروزی، ماهيگيری، گردشگری و فناوری اطلاعات است.

تکمیل فرم ارزیابی مهاجرت

براي كسب اطلاعات بيش‌تر از طرح‌ها و جزئيات اقامت در سنت كيتس و نويس با ما در تماس باشيد. ما شرايط شما را بررسی خواهيم كرد و بهترين پيشنهادات را پيش روي شما ليست مي‌كنيم. ما در ايركا مايگريت از مجموعه هولدينگِ ايركا آماده پاسخگويی به انواع سوالاتِ شما در اين زمينه هستيم.

بهترین کشور برای مهاجرت کجاست؟

همراه ما باشید تا به این پرسش پاسخ دهیم

بیشتر درباره هلدینگ ایرکا بدانیم!

هلدینگ ایرکا متشکل از سه مجموعه مهاجرتی،خدمات مالی و ملکی از فروردین سال ۱۴۰۰ فعالیت خود را در کشورهای ایران، ترکیه آغاز نمود و در ادامه راه در کانادا گسترش داده شد که امید است در ادامه این مسیر با ارائه خدمات به مشتریان عزیز به هدف نهایی اش که همانا رضایت مشتری است دست یابیم

IRCA Migrate

Immigration

باز کردن چت
1
سلام👋
چگونه می توانم به شما کمک کنم؟