Skip to content
زمان مطالعه: 4 دقیقه

شرايط مهاجرت به سوئد

Sweden

اخرین شرايط مهاجرت به سوئد

اقامت در سوئد شايد آرزوي برخی  باشد اما اينكار ممكن است. مهاجرت به اين كشور از راه‌هاي مختلفی امكان‌پذير است. ما در در ادامه ايركا مايگريت از هولدينگ ايركا به شرايط عمومی اشاره‌ای خواهيم داشت.

مهاجرت به سوئد يك اقامت دائمی

شما مطابق با شرايط و امكانات خود می توانيد اقامت دائم را از كشور سوئد دريافت كنيد. مهاجرت به سوئد از چندين طريق ممكن است:

مهاجرت به سوئد از طريق كار و مهارت

بايد با يك پيشنهاد شغلی اقدام كنيد. همچنين شما بايد توان پرداخت ماهيانه حدودا 1400 دلار آمريكا برای تامين مخارج را داشته باشيد.

اخرین شرایط اخذ مدرک دانشگاهی در سوئد

گام نخست پذيرش شدن در دانشگاه‌های سوئد است. هزينه‌های تحصيل در سوئد براي افراد خارج از اتحاديه اروپا و غيرسوئدی ها بر عهده دانشجو است. شما ساليانه بسته به شرايط بايد حدودا 12 هزار دلار پرداخت كنيد. برای آگاهی از شرايط سوئد براي پذيرش دانشجو با ما در تماس باشيد.

تکمیل فرم ارزیابی مهاجرت

در سوئد سرمايه‌ گذاری كنيد

شما با ثبت يك شركت به ارزش 115 هزار دلار قادر هستيد كه اقامت موقت 4 ساله دريافت كنيد كه در صورت حضور به اقامت دائم بدل مي‌شود. البته می توانيد كه بخشی از يك شركت، حداقل 5500 دلار از ارزش آن، را خريداری كنيد. در كنار آن بايد قادر به پرداخت 2 سال اقامت برای خود و اعضا خانواده را تامين كنيد.

اخذ اقامت سوئد از طریق ازدواج

ازدواج و تولد از يك والد سوئدی نيز منجر به اخذ اقامت مي‌شود. ازدواج با شرايط خاصی عمل می كند. بهرحال اقامت در سوئد برای برخی افراد يك انتخاب برای محل سكونت است و در صورتی كه يكی از شرايط عمومی را داشته باشند به راحتي می توانند در يك كشور با سطح رفاه اجتماعی بالا اقامت دائم بگيرند. برای كسب اطلاعات بيش‌تر با ايركا مايگريت در تماس باشيد.

بیشتر درباره هلدینگ ایرکا بدانیم!

هلدینگ ایرکا متشکل از سه مجموعه مهاجرتی،خدمات مالی و ملکی از فروردین سال ۱۴۰۰ فعالیت خود را در کشورهای ایران، ترکیه آغاز نمود و در ادامه راه در کانادا گسترش داده شد که امید است در ادامه این مسیر با ارائه خدمات به مشتریان عزیز به هدف نهایی اش که همانا رضایت مشتری است دست یابیم

IRCA Migrate

Immigration

باز کردن چت
1
سلام👋
چگونه می توانم به شما کمک کنم؟