Skip to content
زمان مطالعه: 4 دقیقه

شرايط مهاجرت به كره جنوبی

South Korea

كره جنوبی نه تنها در آسيا كه در سطح جهان از پيشرفته‌ترين كشورها به شمار مي‌آيد. قطعا افرادی كه قصد مهاجرت دارند، در صورتی كه بتوانند اقامت كره جنوبی را اخذ كنند، آيندة خوبي براي خود و يا فرزندان و خانواده خود فراهم كنند. در ادامه با ما همراه باشيد تا خلاصه‌اي از شرايط عمومی كره‌ جنوبی براي شما بازگو كنيم.

شرايط مهاجرت به كره جنوبی

كره جنوبی نيز شرايطی عمومی برای پذيرش مهاجر در نظر دارد. شرايط كلی براي پذيرش:

  • از طريق كار
  • تحصيل
  • سرمايه‌گذاری
  • ازدواج و تولد

مهاجرت به كره جنوبی از طريق كار و مهارت

براي مهاجرت به كره جنوبی از طريق كار راه‌های مختلفی وجود دارد. در صورتی كه مهارتی خاص نظير وكالت، حسابداری يا پزشكی داريد مي‌توانيد اقدام كنيد. همچنين افراد متخصص در علوم طبيعی و فناوری پيشرفته نيز شانس حضور در كشور كره جنوبی برای اقامت را دارند.

تکمیل فرم ارزیابی مهاجرت

اگر در عرصه هنر نظير موسيقی يا ورزش فعاليت داريد، از اين طريق براي شما راهی به اخذ ويزای كره جنوبی وجود دارد. در كنار اين افراد، اساتيد دانشگاه، پژوهشگران و مربيان زبان خارجی مي‌توانند از اين طريق اقدام كنند.

تحصيل در كره جنوبی و اقامت

قطعا تحصيل در كره جنوبی مي‌تواند يك امكان عالی براي دانشجويان و دانش‌آموزان باشد. حضور بيش از 12 هزار دانشجوی خارجی در كره جنوبي نشان از علاقه افراد به اين كشور به عنوان مقصد آكادميك است. دولت كره جنوبي نيز از اين امر استقبال مي‌كند و قصد دارد به اين تعداد هر ساله بيافزايد.

راه‌های ديگری نيز وجود دارد كه می توان به سرمايه‌گذاری، ازدواج و تولد اشاره كرد. سرمايه‌گذاری در كره جنوبی را فراموش نكنيد و اگر قصد داريد اطلاعات بيش‌تر در اين زمينه بدست آوريد با ايركا مايگريت از مجموعه هولدينگ ايركا در تماس باشيد

بیشتر درباره هلدینگ ایرکا بدانیم!

هلدینگ ایرکا متشکل از سه مجموعه مهاجرتی،خدمات مالی و ملکی از فروردین سال ۱۴۰۰ فعالیت خود را در کشورهای ایران، ترکیه آغاز نمود و در ادامه راه در کانادا گسترش داده شد که امید است در ادامه این مسیر با ارائه خدمات به مشتریان عزیز به هدف نهایی اش که همانا رضایت مشتری است دست یابیم

IRCA Migrate

Immigration

باز کردن چت
1
سلام👋
چگونه می توانم به شما کمک کنم؟