Skip to content
زمان مطالعه: 4 دقیقه

شرايط مهاجرت به لهستان

Poland

شرايط مهاجرت به لهستان

آيا مهاجرت به لهستان تصميم درستی است؟ چرا لهستان يك مقصد مهاجرتی به شما می آيد؟ در ادامه با اين متن همراه باشيد.

شما می توانيد از طرق مختلف اقدام به اخذ ويزا از كشور لهستان كنيد. راه‌های مختلفی وجود دارد كه اصلی ترين آن‌ها از طريق كار، تحصيل،‌ سرمايه‌گذاری،‌ ازدواج و تولد است.

ویزای کار لهستان

در صورتی كه كارفرما ثابت كند كه براي رده شغلی و مهارت شما در لهستان فردی براي كار پيدا نمي‌كند، می تواند به شما دعوت‌نامه دهد و شما از طريق كار و مهارت ويزای لهستان را بگيريد. البته اگر در حال تحصيل هستيد نياز به اين مجوز نيست و مي‌توانيد خودتان اقدام كنيد و كار دانشجويی كنيد. حداقل مدرك تحصيل نيز بايد كارشناسی باشد.

تکمیل فرم ارزیابی مهاجرت

شرايط ديگر شما نظير سن، سابقه كار و مهارت‌های زبانی شما می تواند نقشی تعيين كننده در اخذ ويزا از كشور لهستان بازی كند. شما از طريق وبسايت‌های كاريابی يا نمايندگان ما مي‌توانيد مدارك خود را ارسال كنيد. نحوه ارسال و مكاتبه نيز يكی ديگر از عوامل اثرگذار بر نتيجه است. متخصصين ما آماده مشاوره به شما هستند.

سرمايه‌گذاری در لهستان

لهستان يكی از كشورهای جذاب برای سرمايه‌گذاری است. از طرفی شما در صورتی كه بتوانيد موفق به ثبت شركت يا سرمايه‌گذاری در شركت‌های سهامی بشويد يا طرح قابل توجيهی را ارائه دهيد،‌از طرف دولت لهستان حمايت خواهيد شد. اين كشور اروپايی از ثبات خوبی برخوردار است و ريسك كمتری به همراه دارد.

شرایط تحصیل در لهستان

يكي از بهترين حالت‌ها براي مهاجرت مي‌تواند از طريق تحصيل باشد. شما می توانيد حين تحصيل تا 20 ساعت در هفته كار كنيد و در ماه‌های تعطيلی سال تحصيلی نيز به صورت تمام‌ وقت شغلی داشته باشيد.

براي كسب اطلاعات بيش‌تر از طرح‌ها و جزئيات اقامت در لهستان با ما در تماس باشيد. ما در ايركا مايگريت از مجموعه هولدينگ ايركا آماده پاسخگويی به انواع سوالات شما در اين زمينه هستیم

بیشتر درباره هلدینگ ایرکا بدانیم!

هلدینگ ایرکا متشکل از سه مجموعه مهاجرتی،خدمات مالی و ملکی از فروردین سال ۱۴۰۰ فعالیت خود را در کشورهای ایران، ترکیه آغاز نمود و در ادامه راه در کانادا گسترش داده شد که امید است در ادامه این مسیر با ارائه خدمات به مشتریان عزیز به هدف نهایی اش که همانا رضایت مشتری است دست یابیم

IRCA Migrate

Immigration

باز کردن چت
1
سلام👋
چگونه می توانم به شما کمک کنم؟