Skip to content
زمان مطالعه: 4 دقیقه

شرايط مهاجرت به هند

India

شرايط مهاجرت به هند

درباره مهاجرت به هند چه می دانيد؟ آيا تا به حال به سازگاری شرايط خود براي مهاجرت به هند فكر كرده‌ايد؟ به نظر شما تا چه حد اين كشور مي‌تواند انتظارات شما را برآورده كند؟ براي آشنايی بيش‌تر در ادامه با ما همراه باشيد.

تکمیل فرم ارزیابی مهاجرت

شرايط اخذ ویزای کار هند

هند برای افرادی كه مهارت كاری دارند ويزای موقت كار صادر مي‌كند. شما در صورتی كه مشاور ارشد با سابقه، سرآشپزی حرفه‌ای، هنرمند، ورزشكار و مربی، خلبان حرفه‌ای، آموزگار و مترجم، مدير ارشد يا فعال NGO باشيد، می توانيد براي اخذ اقامت از كشور هند اقدام كنيد. يكساله است و تا 5 سال قابل تمديد است. در صورتی كه قرارداد كاری شما بلندمدت باشد به همان طول مدت صادر میشود و نيازی به تمديد نخواهد بود. 

اخذ اقامت هند از طریق سرمایه گذاری

شايد به سرمايه‌گذاری در هند فكر كرده‌ايد. می توانيد در هند شركت ثبت كنيد و از شرايط عمومی آن بهره‌مند بشويد. اگر قصد ثبت شركت داريد معمولا 1500 يورو سرمايه نياز خواهيد داشت كه مبلغی ناچيز به شمار می آيد. با توجه به رشد اقتصادی هند در چند سال اخير می توانيد با مشاورين تخصصی ما در اين زمينه در تماس باشيد.

اخرین شرایط تحصیل در هند

افراد زيادی از سرتاسر دنيا در هند اقدام به تحصيل رشته علوم پزشكی مي‌كنند. با دريافت پذيرش می توانيد اقدام كنيد. به اين منظور بايد مدارك زبان، تمكن مالی برای زندگی و هزينه‌های دانشگاهی و بيمه نامه تا سقف 30 هزار يورو از مواردی است كه بايد به اداره مهاجرت تحويل دهيد. در كل هزينه‌های زندگی در هند چندان بالا نيست.

روش‌های مختلف ديگری نيز براي مهاجرت به هند وجود دارد. هركدام مناسب شرايط خاصی است و برای بررسی های بيش‌تر می توانيد با مشاورين تخصصی ما از ايركا مايگريت از مجموعه هولدينگ ايركا در تماس باشيد تا شما را با تمام جزئيات طرح‌ها مطابق با شرايط شما آشنا كنند.

بیشتر درباره هلدینگ ایرکا بدانیم!

هلدینگ ایرکا متشکل از سه مجموعه مهاجرتی،خدمات مالی و ملکی از فروردین سال ۱۴۰۰ فعالیت خود را در کشورهای ایران، ترکیه آغاز نمود و در ادامه راه در کانادا گسترش داده شد که امید است در ادامه این مسیر با ارائه خدمات به مشتریان عزیز به هدف نهایی اش که همانا رضایت مشتری است دست یابیم

IRCA Migrate

Immigration

باز کردن چت
1
سلام👋
چگونه می توانم به شما کمک کنم؟