Skip to content
زمان مطالعه: 4 دقیقه

شرايط مهاجرت به يونان

Greece

شرايط مهاجرت به يونان

يونان يك فرصت عالی براي مهاجرت است. استراتژيك بودن اين كشور و آب و هوای عالی آن مي‌تواند يك اقامت‌گاه طولانی مدت براي افراد باشد. در مورد مهاجرت به يونان چه مي‌دانيد؟ در ادامه با اين متن همراه باشيد.

اخذ اقامت تحصیلی به يونان

تحصيل در يونان يكی از راه‌ها اخذ اقامت از اين كشور است. گام اول دريافت پذيرش از دانشگاه‌های يونان است. معمولا هزينه‌های تحصيل در اين كشور نسبت به ساير كشورهای اروپايی بالا نيست.

مهاجرت کاری یونان

براي دريافت ويزای كار شما بايد به كاريابی ها درخواست دهيد. كارفرما ثابت كند كه براي رده شغلی و مهارت شما در يونان فردی برای كار پيدا نمي‌كند. اين يكي از مشكل‌ترين بخش‌های اخذ ويزاي كاری در اروپا است. از طرفي با وجود نرخ بيكاری بالا در يونان احتمالا شانس شما براي دريافت ويزای كار كمتر هم خواهد شد.

شرایط اخذ ویزای یونان با روش سرمایه گذاری

سرمايه‌گذاری اما روشی جذاب‌تر از ويزای كار برای اخذ اقامت از يونان است. با وجود شرايط موجود اين كشور از سرمايه‌گذاران خارجی استقبال مي‌كند. شما با مبلغ حداقلی 800 هزار يورو خريد اوراق قرضه دولتی، مي‌توانيد ويزاي طلايی يونان را دريافت كنيد. البته مي‌توانيد در بانك‌های يونان 400 هزار يورو سپرده‌گذاری كنيد. راه‌های ديگر سرمايه‌گذاری: اوراق قرضه ملك به ارزش 400 هزار يورو، ثبت شركت با حداقل سرمايه 400 هزار يورو، خريد ملك به ارزش 250 هزار يورو يا سرمايه‌گذاری در بخش گردشگري هستند.

ويزای خودحمايتی یونان

در كنار اين موارد در صورتی كه اثبات كنيد توان پرداخت هزينه‌های زندگی در طول سال را داريد، می توانيد از طريق ويزای خودحمايتی براي اخذ ويزا از يونان اقدام كنيد. راه‌های ديگري مثل ازدواج و تولد نيز وجود دارند كه نيازمند شرايط خاصی خواهند بود.

براي كسب اطلاعات بيش‌تر از طرح‌ها و جزئيات اقامت در يونان با ما در تماس باشيد. ما در ايركا مايگريت از مجموعة هولدينگِ ايركا آمادة پاسخگويی به انواع سوالاتِ شما در اين زمينه هستيم.

بیشتر درباره هلدینگ ایرکا بدانیم!

هلدینگ ایرکا متشکل از سه مجموعه مهاجرتی،خدمات مالی و ملکی از فروردین سال ۱۴۰۰ فعالیت خود را در کشورهای ایران، ترکیه آغاز نمود و در ادامه راه در کانادا گسترش داده شد که امید است در ادامه این مسیر با ارائه خدمات به مشتریان عزیز به هدف نهایی اش که همانا رضایت مشتری است دست یابیم

IRCA Migrate

Immigration

باز کردن چت
1
سلام👋
چگونه می توانم به شما کمک کنم؟