Skip to content
زمان مطالعه: 4 دقیقه

شرايط مهاجرت به ژاپن

Japan

قطعا با كشور ژاپن و فرهنگ آن تا حدودی آشنايی داريد، اما مهاجرت به ژاپن چه؟ براي اخذ ويزا از ژاپن چه روش‌هايی پيش روی ما قرار دارد. در اين متن سعی می كنيم به طور خلاصه به اين موضوع بپردازيم.

اخرین شرايط مهاجرت به ژاپن

ژاپن نيز شرايطی عمومي براي پذيرش مهاجر در نظر دارد. شرايط كلی براي پذيرش:

  • از طريق كار
  • تحصيل
  • سرمايه‌گذاري
  • ازدواج و تولد
  • پناهندگی

مهاجرت به ژاپن از طريق كار و مهارت

اگر زبان ژاپنی بلد باشيد و مهارت كاری شما خاص باشد، كار شما بسيار راحت خواهد شد. می توان به مهارت‌هايی نظير پرستاری، گردشگری يا ساخت و ساز مي‌توان اشاره كرد. برای اقامت خانواده شرايط خاصی وجود دارد كه بايد توسط دولت ژاپن تاييد شود. برای كسب اطلاعات بيش‌تر با ما در تماس باشيد.

تکمیل فرم ارزیابی مهاجرت

تحصيل در ژاپن و اقامت

قطعا تحصيل در ژاپن مي‌تواند يك امكان عالی برای ادامه باشد. شما در طول دوران دانشگاه فقط در صورت تاييد از دولت ژاپن حق كار خواهيد داشت. دانشگاه‌های معتبر توكيو و كيوتو می توانند مقاصدی براي آغاز يك دوران جديد باشند.

برای ايرانيان خريد ملك در ژاپن ممكن نيست. اما می توانيد سرمايه‌گذاری كنيد. شرايط خاصی برای سرمايه‌گذاری در ژاپن وجود دارد كه مي‌توانيم شما را از اين بابت مطلع كنيم. 

راه‌های ديگري نيز وجود دارد كه می توان به ازدواج و تولد اشاره كرد. جالب است بدانيد ژاپن از قانون خاك برای تولد تبعيت مي‌كند، به اين صورت كه هر فرزندی كه در خاك ژاپن متولد می شود، تابع اين كشور است.

چه سوالي در زمينه مهاجرت به ژاپن داريد؟ براي آگاهی كامل از شرايط كشور ژاپن برای پذيرش مهاجر با ايركا مايگريت از مجموعه هولدينگ ايركا در تماس باشيد. 

بیشتر درباره هلدینگ ایرکا بدانیم!

هلدینگ ایرکا متشکل از سه مجموعه مهاجرتی،خدمات مالی و ملکی از فروردین سال ۱۴۰۰ فعالیت خود را در کشورهای ایران، ترکیه آغاز نمود و در ادامه راه در کانادا گسترش داده شد که امید است در ادامه این مسیر با ارائه خدمات به مشتریان عزیز به هدف نهایی اش که همانا رضایت مشتری است دست یابیم

IRCA Migrate

Immigration

باز کردن چت
1
سلام👋
چگونه می توانم به شما کمک کنم؟