Skip to content
زمان مطالعه: 4 دقیقه

شرايط مهاجرت مكزيك

Mexico

اخرین شرايط مهاجرت مكزيک

مكزيک يكی از كشورهای شگفت‌انگيز است كه داستان‌های مهاجرت آن‌ها به ايالات متحده را مدام شنيده‌ايم. اما آيا خود مكزيک براي مهاجرت كشور مناسبی است؟ در ادامه با ايركا مايگريت از مجموعه هولدينگ ايركا همراه باشيد.  

انواع مجوز ورود يا ويزا برای مكزيک

به طور كلي به دو طريق مي‌توان وارد خاك مكزيك شد: اخذ مجوز موقت يا اقامت دائم. در مورد سفر كوتاه به مكزيك عموم راه‌های ورود شامل:

  • ويزيتانت visitante براي سفر توريستی يا كسب و كار به مدت 6 ماه يا كمتر
  • ويزای اقامت موقت برای 6 ماه تا چهار سال با امكان كار در اين سال‌ها

برخی افراد هم می توانند اقدام به اخذ ويزای اقامت دائم از كشور مكزيك را كنند. برای اين مجوز بايد شرايط خاصی داشته باشيد كه برخی از آن‌ ها:

  • پناهندگی سياسی
  • داراي 4 سال اقامت موقت باشيد
  • داراي 2 سال اقامت موقت باشيد كه از طريق ازدواج باشد
  • بازنشستگی و توان مالی كافي ماهيانه
  • بستگان نزديك خانوادگی در مكزيک

اخذ اقامت دائم مكزيک از راه‌ سرمايه‌گذاری

سرمايه‌گذاری يكی از راه‌های اخذ اقامت دائم از مكزيک است. معمولا با حدود 100 هزار دلار مي‌توان اقدام كرد. كشورها به دنبال متخصصين هستند. پس اگر مهارت داريد شايد بخواهيد مكزيک را انتخاب كنيد؟

كشور مكزيک علاوه بر افراد با تخصص در يك حرفه، كارشناسان، دانشمندان، محققين، هنرمندان، ورزشكاران و روزنامه‌ نگاران را نيز به كشور خود دعوت می كند. اگر شرايط شما مناسب باشد می توانيد اقامت دائم مكزيک را اخذ كنيد.

ممكن است قصد سرمايه‌گذاری نداشته باشيد و خواهان طی دوران بازنشستگی در مكزيك باشيد. از لحاظ درآمد بايد مستقل باشيد. در اين صورت با توجه به درآمد و دارايی ها می توانيد بصورت دائم در مكزيك سكونت كنيد.

تکمیل فرم ارزیابی مهاجرت

مكزيك با شرايط چه افرادی سازگار است؟ چرا بايد مكزيك را براي اقامت انتخاب كنم؟ وضعيت مشاغل و نرخ بيكاری در اين كشور چطور است؟ برای راهنمايی های بيشتر با ما در تماس باشيد.

بیشتر درباره هلدینگ ایرکا بدانیم!

هلدینگ ایرکا متشکل از سه مجموعه مهاجرتی،خدمات مالی و ملکی از فروردین سال ۱۴۰۰ فعالیت خود را در کشورهای ایران، ترکیه آغاز نمود و در ادامه راه در کانادا گسترش داده شد که امید است در ادامه این مسیر با ارائه خدمات به مشتریان عزیز به هدف نهایی اش که همانا رضایت مشتری است دست یابیم

IRCA Migrate

Immigration

باز کردن چت
1
سلام👋
چگونه می توانم به شما کمک کنم؟