Skip to content
زمان مطالعه: 2 دقیقه

شرايط مهاجرت به اتريش

Austria

اخرین شرایط مهاجرت به اتریش 2022

اتریش یكی از كشورهای اروپای مركزی است كه با آلمان، ایتالیا، سوئیس و برخی كشورهای دیگر هم‌مرز است. این كشور جز اتحادیه شنگن است و مهاجرت به اتریش می‌تواند یك فرصت عالی برای شما باشد. در ادامه با ما همراه باشید.
مهاجرت به اتریش چگونه امكان‌پذیر است؟

شاید اولین راهی كه به ذهن برسد مهاجرت از طریق كار و تحصیل باشد. برای مهاجرت از طریق كار به اتریش شما مطابق با قوانین اتحادیه اروپا باید یك دعوت‌نامه از كارفرمای اتریشی داشته باشید. قدری از این نظر ممكن است به مشكل بخورید. حداقل مدرك تحصیلی باید كارشناسی باشد. مطابق با شرایط شما امتیازبندی می‌شوید و ویزای كار برای شما صادر می‌شود.

مهاجرت به اتریش از طریق تحصیل

تحصیل یكی دیگر از راه‌های اخذ اقامت به اتریش است. در صورتی كه در كنكور سراسری ایران در رشته مورد نظر پذیرش گرفته باشید می‌توانید برای اخذ اقامت از اتریش اقدام كنید. برای رشته‌های علوم پزشكی و هنر نیاز به پاس شدن از یك آزمون ورودی خواهید داشت. در صورتی كه زبان آلمانی بلد باشید شانس شما از این طریق بسیار بالا خواهد رفت.

اخذ اقامت با سرمایه‌گذاری در اتریش

سرمایه‌گذاری كنید و از اتریش اقامت بگیرید. با توجه به رشد اقتصادی مثبت، این كشور شرایط امنی برای سرمایه‌گذاران است. خصوصا اگر طرحی داشته باشید. یك استات‌آپ خلاقانه می‌تواند شانس شما را افزایش دهد.

شرایط مهاجرت به اتریش برای هنرمندان

یكی از روش‌های جالب اخذ اقامت از كشور اتریش ویزای هنرمندان است. در صورت داشتن شرایط لازم می‌توانید با قرارداد كار هنری با یك شركت یا موسسه هنری و درآمد ماهانه مكفی اقدام كنید.

تکمیل فرم ارزیابی مهاجرت

اقامت خودحمایتی با بودجه شخصی،‌ از طریق تولد و ازدواج راه‌های امن دیگری هستند كه می‌توانید مطابق با شرایط خود اقدام به اخذ ویزا از كشور اتریش كنید. در صورت هرگونه سوال یا كسب اطلاعات بیش‌تر با ایركا مایگریت از مجموعه هولدینگ ایركا تماس بگیرید.

بهترین کشور برای مهاجرت کجاست؟

همراه ما باشید تا به این پرسش پاسخ دهیم

بیشتر درباره هلدینگ ایرکا بدانیم!

هلدینگ ایرکا متشکل از سه مجموعه مهاجرتی،خدمات مالی و ملکی از فروردین سال ۱۴۰۰ فعالیت خود را در کشورهای ایران، ترکیه آغاز نمود و در ادامه راه در کانادا گسترش داده شد که امید است در ادامه این مسیر با ارائه خدمات به مشتریان عزیز به هدف نهایی اش که همانا رضایت مشتری است دست یابیم

IRCA Migrate

Immigration

باز کردن چت
1
سلام👋
چگونه می توانم به شما کمک کنم؟