Skip to content
زمان مطالعه: 2 دقیقه

شرايط مهاجرت به دانمارك

Denmark

اخرین شرایط مهاجرت به دانمارك 2022

آیا قصد دارید به دانمارك از كشورهای اروپای شمالی مهاجرت كنید؟ این متن به طور خلاصه در مورد شرایط این كشور برای اقامت برای شما خواهد گفت. با ما همراه باشید.

مهاجرت به دانمارك یك فرصت استثنایی

با توجه به شرایط كشور و سطح رفاه اجتماعی، مهاجرت به دانمارك یك فرصت استثنایی برای افراد واجد شرایط است. آیا شرایط شما با مهاجرت به این كشور اروپایی سازگاری دارد؟ از راه‌های مختلفی می‌توان مجوز اقامت در كشور دانمارك را اخذ كرد:

اقامت در دانمارك از طریق تحصیل و دانشگاه

هزینه تحصیل در دانمارک چقدر است ؟

سیستم پیشرفته تحصیلی حاكم بر دانمارک آرزوی دانشجویان است. آن‌هایی كه به رشتة خود علاقه‌مندند. تحصیل برای اتباع خارجی بین 6 هزار تا 16 هزار یورو هزینه دارد. شما باید از طرف یكی از موسسات آموزش عالی یا مدارس دانمارك پذیرش بگیرید. داشتن توانایی مالی در حد 1000 یورو در ماه برای تحصیل در دانشگاه باید اثبات شود. 

تکمیل فرم ارزیابی مهاجرت

مهاجرت از طریق كار به دانمارک

افراد خارج از اتحادیه اروپا باید یك پیشنهاد كاری از دانمارك داشته باشند. با توجه به مهارت و تجربه‌ای كه دارید این كار امكان‌پذیر است. دانمارک برای پرستاران شرایط ویژه‌ای دارد. افراد می‌توانند با گذراندن دوره‌های زبان دانماركی و معادل‌سازی مدرك خود در این كشور خیلی زود وارد بازار كار شوند. نیاز كشور دانمارك به رده شغلی پرستار باعث تسهیل روند كاری آن‌ها خواهد شد.

روش های متفاوت برای اخذ اقامت دانمارک

راه‌های متفاوتی برای مهاجرت به دانمارک نظیر تولد و ازدواج نیز وجود دارد. دانمارک از سیستم خون برای تولد و اقامت استفاده می‌كند. در این صورت در صورتی كه یكی از والدین دانماركی باشد، كودك نیز تابعیت دانمارك را اخذ خواهد كرد. برای كسب اطلاعات و آشنایی بیش‌تر مطابق با شرایط شما با ایركا مایرگریت از مجموعه هولدینگ ایركا تماس بگیرید.

بهترین کشور برای مهاجرت کجاست؟

همراه ما باشید تا به این پرسش پاسخ دهیم

بیشتر درباره هلدینگ ایرکا بدانیم!

هلدینگ ایرکا متشکل از سه مجموعه مهاجرتی،خدمات مالی و ملکی از فروردین سال ۱۴۰۰ فعالیت خود را در کشورهای ایران، ترکیه آغاز نمود و در ادامه راه در کانادا گسترش داده شد که امید است در ادامه این مسیر با ارائه خدمات به مشتریان عزیز به هدف نهایی اش که همانا رضایت مشتری است دست یابیم

IRCA Migrate

Immigration

باز کردن چت
1
سلام👋
چگونه می توانم به شما کمک کنم؟