Skip to content
زمان مطالعه: 2 دقیقه

شرايط مهاجرت به فرانسه

France

اخرین شرایط مهاجرت به فرانسه 2022

فرانسه از كشورهای مطرح در تمام دنیاست. شرایط مطلوب برای افراد باعث می‌شود تا عده زیادی از سرتاسر دنیا تمایل به مهاجرت به فرانسه را داشته باشند. در ادامه با ما همراه باشید تا با كلیات آن بیش‌تر آشنا شویم.
مطابق با اكثر كشورهای مهاجرپذیر فرانسه نیز یك شرایط عمومی برای پذیرش دارد. شرایط كلی برای پذیرش:

مهاجرت به فرانسه از طریق كار و مهارت

گام اول، دعوت‌نامه از یك كارفرما است. البته شاید شرایط قدری از این نظر سخت باشد. چرا كه كارفرما باید اثبات كند كه در تمام اتحادیه اروپا شخصی برای این منظور وجود ندارد. شرایط دیگری هم دخیل است كه می‌توان به: سن، مدرك تحصیلی و تجربه كاری اشاره كرد.

شرایط تحصیل در فرانسه

سطح آموزشی و محیط حرفه‌ای در موسسات و آموزشگاه‌های عالی در فرانسه، تحصیل در این كشور را آرزوی خیلی‌ها كرده است. شما در صورتی كه با پرداخت هزینه‌ای در حدود 8 هزار یورو، دوره زبان فرانسوی را طی كنید، می‌توانید به صورت رایگان و به زبان فرانسوی ادامة تحصیل دهید. شما بعد از پایان تحصیل نیز یكسال فرصت دارید تا از اقامت موقت برای جستجوی كار بهره‌مند شوید. شما باید كاری پیدا كنید كه حقوق مكفی برای گذران زندگی را پرداخت كند.

تکمیل فرم ارزیابی مهاجرت

اخذ اقامت فرانسه از روش سرمایه‌گذاری

سرمایه‌گذاری نیز یكی دیگر از راه‌های امن برای مهاجرت و اخذ اقامت از فرانسه است. ریسك پایین در كشوری چون فرانسه می‌تواند یك فرصت عالی برای طرح‌های شما باشد.

چگونه با ثبت شرکت اقامت فرانسه بگیریم ؟

ثبت شركت با ارائه طرح تجاری، می‌تواند منجر به اخذ اقامت از كشور فرانسه باشد. در صورت تایید ویزای یكساله به فرد متقاضی داده خواهد شد. همچنین روش‌های دیگری نظیر خودحمایتی نیز وجود دارند كه شما باید اثبات كنید امكان پرداخت هزینه‌های زندگی را دارید.

برای آگاهی كامل از شرایط كشور فرانسه برای پذیرش مهاجر با ایركا مایگریت از مجموعه هولدینگ ایركا در تماس باشید.

بهترین کشور برای مهاجرت کجاست؟

همراه ما باشید تا به این پرسش پاسخ دهیم

بیشتر درباره هلدینگ ایرکا بدانیم!

هلدینگ ایرکا متشکل از سه مجموعه مهاجرتی،خدمات مالی و ملکی از فروردین سال ۱۴۰۰ فعالیت خود را در کشورهای ایران، ترکیه آغاز نمود و در ادامه راه در کانادا گسترش داده شد که امید است در ادامه این مسیر با ارائه خدمات به مشتریان عزیز به هدف نهایی اش که همانا رضایت مشتری است دست یابیم

IRCA Migrate

Immigration

باز کردن چت
1
سلام👋
چگونه می توانم به شما کمک کنم؟