Skip to content
زمان مطالعه: 2 دقیقه

شرايط مهاجرت به موناكو

Monaco

اخرین شرایط مهاجرت به موناكو 2022

موناكو یكی از كشورهای اروپایی است كه به صورت رسمی یك امپراتوری به شمار می‌آید. این كشور به ایتالیا و فرانسه قرابت دارد. در ادامه با ما همراه باشید تا از شرایط مهاجرت به موناكو آگاه بشویم.

مهاجرت به موناكو چگونه امكان‌پذیر است؟

شما از طرق مختلفی می‌توانید به این كشور اروپایی، یعنی موناكو مهاجرت كنید. شرایط آن بسته به وضعیت شما دارد. یكی از مقاصد سرمایه‌گذران كشور زیبای موناكو است. اقتصاد قوی و مالیات بر درآمد صفر، باعث می‌شود كه كشوری هیجان‌انگیز از این بابت باشد. حداقل مبلغ معمولا در حدود 1 میلیون یورو است كه رقم قابل توجهی به شمار می‌رود.

شرایط تحصیل در موناكو برای اخذ اقامت

تحصیل در موناكو نیز یكی دیگر از راه‌های اخذ اقامت از این كشور است. هزینه در این كشور نسبتا بالا است. معمولا در سال نیاز به مبلغی در حدود 10 تا 20 هزار یورو دارید. با توجه به وضعیت كشور موناكو این موضوع امری طبیعی به شمار می‌آید. قسمت اعظم هزینه مربوط به مسكن است. شما برای درخواست پذیرش مدارك خود را آماده می‌كنید و منتظر می‌مانید تا توسط یكی از دانشگاه‌ها تایید شوید. شما تا 20 ساعت نیز حق كار دانشجویی خواهید داشت.

روش‌های دیگری برای اقامت در موناكو برای افراد فراهم است. از بورس تحصیلی گرفته تا اقامت از طریق ازدواج می‌تواند راهكاری برای ورود به این كشور زیبای اروپایی باشد. همچنین در صورت تمكن مالی می‌توانید به طریق خودحمایتی وارد خاك موناكو شوید.

تکمیل فرم ارزیابی مهاجرت

آیا شرایط شما برای مهاجرت به موناكو سازگار است؟

اقامت در موناكو یك فرصت هیجان‌انگیز برای برخی افراد است. برای كسب اطلاعات بیش‌تر هم‌اكنون با ایركا مایگریت از مجموعه هولدینگ ایركا در تماس باشید تا متخصصین ما مطابق با شرایط به شما مشاوره بدهند.

بهترین کشور برای مهاجرت کجاست؟

همراه ما باشید تا به این پرسش پاسخ دهیم

بیشتر درباره هلدینگ ایرکا بدانیم!

هلدینگ ایرکا متشکل از سه مجموعه مهاجرتی،خدمات مالی و ملکی از فروردین سال ۱۴۰۰ فعالیت خود را در کشورهای ایران، ترکیه آغاز نمود و در ادامه راه در کانادا گسترش داده شد که امید است در ادامه این مسیر با ارائه خدمات به مشتریان عزیز به هدف نهایی اش که همانا رضایت مشتری است دست یابیم

IRCA Migrate

Immigration

باز کردن چت
1
سلام👋
چگونه می توانم به شما کمک کنم؟