Skip to content
زمان مطالعه: 4 دقیقه

شرايط مهاجرت به نروژ

Norway

اخرین شرایط مهاجرت به نروژ 2022

نروژ یكی از كشورهای مطرح اروپایی است. اقامت در این كشور می‌تواند فرصتی عالی برای ادامه زندگی و یك مكان مناسب برای ادامه زندگانی است. در ادامه با ما همراه باشید تا بیش‌تر از شرایط نروژ برای مهاجرت بدانیم.

مهاجرت به نروژ چگونه امكان‌پذیر است؟

یكی از راه‌های مهاجرت به كشور نروژ اخذ ویزای كار است. مانند تمام كشورهای اتحادیه اروپا، كارفرما باید ثابت كند كه فردی در این اتحادیه برای این منسب شغلی پیدا نمی‌شود. اما اگر سابقه تحصیلی در این كشور داشته باشید شما یك اقامت موقت یكساله دریافت خواهید كرد و ویزای جست و جوی كار دریافت خواهید كرد.

اخرین شرایط اخذ ویزا تحصیلی نروژ

برای اخذ ویزا از كشور نروژ می‌توانید از راه تحصیل اقدام كنید. هرچند منجر به اخذ اقامت دائم نخواهد شد، اما همانند فرانسه می‌توانید یك اقامت یكساله موقت برای جستجوی كار دریافت كنید. در صورت ورود به بازار كار و بعد از گذشت سه سال از پرداخت بیمه و مالیات شهروندی، اقامت دائم كشور نروژ به شما تعلق می‌گیرد.

مهاجرت به نروژ از طریق سرمایه‌گذاری

مشخصا شما می‌توانید از طریق سرمایه‌گذاری اقدام به مهاجرت كنید. نروژ شرایط خوبی برای سرمایه‌گذاری است. چه طرح‌های تجاری بیش‌تر موفق خواهند شد؟ شرایط امن سرمایه‌گذاری در نروژ چه مواردی هستند؟ با ایركا مایگریت از مجموعه هولدینگ ایركا در تماس باشید تا اطلاعات جامعی از این نظر مطابق با شرایطی كه دارید دریافت كنید.

تکمیل فرم ارزیابی مهاجرت

نروژ برای افرادی كه با یك تبعه نروژی ازدواج می‌كنند نیز شرایطی در نظر دارد. البته باید صحت این ازدواج تایید شود و صوری نباشد كه قوانین سفت و سختی در این نظر برای افراد خاطی وضع شده است. از طریق تولد نیز مطابق با قانون خون است كه یعنی یكی از والدین باید تابعیت نروژی داشته باشد. در نهایت می‌توانید از خرید ملك نیز اقدام كنید. شرایط شما چیست؟ با ما در تماس باشید.

بیشتر درباره هلدینگ ایرکا بدانیم!

هلدینگ ایرکا متشکل از سه مجموعه مهاجرتی،خدمات مالی و ملکی از فروردین سال ۱۴۰۰ فعالیت خود را در کشورهای ایران، ترکیه آغاز نمود و در ادامه راه در کانادا گسترش داده شد که امید است در ادامه این مسیر با ارائه خدمات به مشتریان عزیز به هدف نهایی اش که همانا رضایت مشتری است دست یابیم

IRCA Migrate

Immigration

باز کردن چت
1
سلام👋
چگونه می توانم به شما کمک کنم؟