Skip to content
زمان مطالعه: 2 دقیقه

شرايط مهاجرت به نيوزيلند

New Zealand

اخرین شرایط مهاجرت به نیوزیلند 2022

نیوزیلند یكی از كشورهایی است كه می‌تواند یكی از گزینه‌های عالی برای مهاجرت به شمار آید. شما می‌توانید آینده بسیار خوبی را در این كشور چهارفصل و معتدل برای خود یا عزیزان‌تان متصور شوید. این متن به شرایط مهاجرت به نیوزیلند خواهد پرداخت. با ما همراه باشید.  

مهاجرت به نیوزیلند چگونه امكان‌پذیر است؟

از طرق مختلفی می‌توان برای اخذ مهاجرت از كشور نیوزیلند اقدام كرد. برای مهاجرت از طریق كار به نیوزیلند شما باید یك دعوت‌نامه از كارفرمای نیوزیلندی داشته باشید. مهاجرت انواع مختلفی دارد كه مطابق با شرایطی كه دارید می‌توانید اقدام كنید. اگر مهارت بسیار بالایی دارید قطعا راه شما راحت‌تر است. چرا كه كارفرمای نیوزیلندی باید ثابت كند كه برای این موقعیت شغلی در نیوزیلند شخصی را نیافته است.

شرایط شما نظیر: سن، پیشنهاد كاری، سطح زبان انگلیسی، مدرك دانشگاهی و سابقه كاری بررسی و مطابق با آن اقدام می‌شود.

مهاجرت به نیوزیلند از طریق تحصیل

مهاجرت به نیوزیلند از طریق تحصیل یكی دیگر از راه‌های اخذ اقامت از این كشور است. نیوزیلند از كشورهایی است كه زبان رسمی آن انگلیسی است. این موضوع كار خیلی‌ها را راحت‌تر می‌كند. امتیاز شما محاسبه می‌شود و در لیست انتظار قرار خواهید گرفت.

برای اخذ اقامت از طریق تحصیل در نیوزیلند باید شرایط زیر را داشته  باشید:

معدل مورد نظر دانشگاه، نمره آیلتس 7 به بالا، مقالات معتبر، سطح علمی بالا برای مصاحبه و توصیه نامه‌ها می‌توانند كار شما را برای اخذ ویزا از نیوزیلند راحت كنند.

سرمایه‌گذاری یك راه امن برای مهاجرت به نیوزیلند

سرمایه‌گذاری كنید و از نیوزیلند اقامت بگیرید. شرایط آن نسب به اقامت كار راحت‌تر است. ارائه یك طرح می‌تواند شما را واجد شرایط اخذ اقامت از كشور نیوزیلند كند. معمولا حداقل سرمایه‌گذاری در حد 100 هزار دلار است. یك ویزای موقت سه ساله دریافت خواهید كرد. در این روش نیز دولت نیوزیلند یك سیستم امتیاز بندی طراحی كرده است. 

تکمیل فرم ارزیابی مهاجرت

راه‌های دیگری نظیر تولد وجود دارد كه نیازمند بررسی وضعیت از طرف دولت نیوزیلند است. ازدواج نیز یكی دیگر از راه‌های پیش روی شماست. برای كسب اطلاعات بیش‌تر با ایركا مایگریت از مجموعه هولدینگ ایركا در تماس باشید.

بهترین کشور برای مهاجرت کجاست؟

همراه ما باشید تا به این پرسش پاسخ دهیم

بیشتر درباره هلدینگ ایرکا بدانیم!

هلدینگ ایرکا متشکل از سه مجموعه مهاجرتی،خدمات مالی و ملکی از فروردین سال ۱۴۰۰ فعالیت خود را در کشورهای ایران، ترکیه آغاز نمود و در ادامه راه در کانادا گسترش داده شد که امید است در ادامه این مسیر با ارائه خدمات به مشتریان عزیز به هدف نهایی اش که همانا رضایت مشتری است دست یابیم

IRCA Migrate

Immigration

باز کردن چت
1
سلام👋
چگونه می توانم به شما کمک کنم؟