Skip to content
زمان مطالعه: 4 دقیقه

مهاجرت تحصیلی به سوئد

مهاجرت تحصیلی

مهاجرت تحصیلی به سوئد

هلدینگ ایرکا با راه‌اندازی سایت ایرکا مایگریت برای ارائه مشاوره و اطلاعات درمورد مهاجرت تحصیلی به سوئد و دیگر کشورها آمادۀ خدمت‌رسانی به مردم عزیز می‌باشد.

همان‌طور که می‌دانید قبل از انجام هر کار بهتر آن است که از شرایط و ضوابط انجام آن کار اطلاع پیدا کرد. مهاجرت از موضوعات داغ این روزها می‌باشد و افراد برای دریافت اطلاعات می‌توانند به سایت‌های معتبر مراجعه نمایند.

سوئد کشوری واقع شده در شمال قارۀ اروپاست که در نزدیکی قطب شمال است. واحد پول این کشور کرون و زبان آن سوئدی، آلمانی و حتی انگلیسی می‌باشد.

شرایط مهاجرت تحصیلی به سوئد

اخذ پذیرش از دانشگاه‌های سوئد در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری انجام می‌شود. سطح آموزش و دانشگاه‌های این کشور بالا بوده و دانشجویان بین‌المللی برای تحصیل در این کشور تمایل دارند.

نحوه پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی در سوئد

پذیرش در مقطع کارشناسی با داشتن مدرک دیپلم مورد تایید و مدرک زبان با نمرۀ مورد نیاز هر دانشگاه می‌باشد، زبان می‌تواند هم انگلیسی و هم سوئدی باشد. دانشگاه‌های سوئد برای این‌که دانشجو بتواند از پس هزینه‌های خود برآید، به دانشجو اجازۀ کار در زمان تحصیل نیز می‌دهند همچنین باید اشاره کرد که تحصیل برای دانشجویان عضو اتحادیۀ اروپا در این کشور رایگان خواهد بود.

برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد دانشجو باید مدرک کارشناسی و زبان را به دانشگاه ارائه کرده تا بتواند پذیرش دریافت کند.

مدرک مورد نیاز برای پذیرش دکتری در سوئد چیست ؟

در مقطع دکتری دانشجو علاوه بر مدرک زبان نیاز به داشتن استاد راهنما دارد چرا که این مقطع برخلاف دو مقطع قبلی پژوهشی بوده و دانشجو باید به کار عملی بپردازد، در این مقطع به دانشجو از طرف استاد راهنما حقوق پرداخت می‌شود و نیازی به پرداخت شهریه از طرف دانشجو نمی‌باشد. برای تحصیل در مقطع دکتری بهتر است متقاضی علاوه بر زبان انگلیسی به زبان سوئدی نیز مسلط باشد تا در انجام پروژه‌های تحقیقاتی و سمینارها دچار مشکل نشود.

بهترین کشور برای مهاجرت تحصیلی کجاست؟

ما به شما خواهیم گفت، همراه ما باشید

هلدینگ ایرکا (ایران کانادا)

هلدینگ ایرکا متشکل از سه مجموعه مهاجرتی،خدمات مالی و ملکی از فروردین سال ۱۴۰۰ فعالیت خود را در کشورهای ایران،ترکیه آغاز نمود و در ادامه راه در کانادا گسترش داده شد که امید است در ادامه این مسیر با ارائه خدمات به مشتریان عزیز به هدف نهایی اش که همانا رضایت مشتری است دست یابیم.

باز کردن چت
1
سلام👋
چگونه می توانم به شما کمک کنم؟