Skip to content
زمان مطالعه: 4 دقیقه

مهاجرت تحصیلی به کشور مجارستان

مهاجرت تحصیلی

کشور مجارستان واقع شده در مرکز قارۀ اروپا، با زبان رسمی مجاری و دین مسیحیت می‌باشد. امکان تحصیل در این کشور به زبان‌های انگلیسی و آلمانی برای دانشجویان بین‌المللی فراهم است، همچنین تا 20 ساعت در هفته به دانشجویان اجازۀ کار داده می‌شود.

هلدینگ ایرکا برای راهنمایی و مشاورۀ متقاضیان برای مهاجرت تحصیلی به کشور مجارستان، سایت ایرکا مایگریت را با همکاری مشاوران و متخصصن زبده راه‌اندازی کرده است تا اطلاعات و شرایط لازم برای مهاجرت به کشور مجارستان را در اختیار مردم عزیز قرار دهد.

پذیرش در مقطع کارشناسی در کشور مجارستان با داشتن مدرک دیپلم معتبر و مورد تایید امکان‌پذیر است، مدرک زبان برای این مقطع جزو ضروریات نیست و دانشجو می‌تواند در طول تحصیل خود یکی از زبان‌های انگلیسی و آلمانی را بیاموزد. مدت دورۀ کارشناسی 3 یا 4 سال می‌باشد.

مقطع کارشناسی ارشد نیازمند مدرک پایان دورۀ لیسانس بوده و مانند دورۀ کارشناسی، مدرک زبان برای پذیرش اجباری نخواهد بود. این دوره بین 1 تا 2 سال به طول می‌انجامد و دانشجو می‌تواند بسته به رشته و دانشگاهی که در آن به ادامۀ تحصیل می‌پردازد و زبان ارائۀ آن رشته که یا انگلیسی و یا آلمانی است، دوره‌های آموزش زبان ببیند. در این مقطع برای همراهان دانشجوی پذیرش شده نیز، ویزا صادر می‌شود.

پذیرش در مقطع دکتری در کشور مجارستان می‌تواند به دو صورت باشد، در شرایطی که دانشجو با هزینۀ خود تحصیل کند، می‌تواند بدون مدرک زبان و با گذراندن دورۀ زبانی مربوطی همراه با ارائۀ مدرک معتبر کارشناسی ارشد، پذیرش دریافت کند؛ در راه دوم و در صورتی که دانشجو مایل به دریافت بورسیۀ تحصیلی باشد، داشتن نمرۀ زبان بالا، معدل خوب، مقالات ژورنالی و رزومۀ قوی به‌همراه موافقت استاد راهنما از دانشگاه مقصد، کلید موفقیت در اخذ پذیرش در این مقطع خواهد بود. طول دورۀ این مقطع از 3 تا 5 سال متغیر است.

بهترین کشور برای مهاجرت تحصیلی کجاست؟

ما به شما خواهیم گفت، همراه ما باشید

هلدینگ ایرکا (ایران کانادا)

هلدینگ ایرکا متشکل از سه مجموعه مهاجرتی،خدمات مالی و ملکی از فروردین سال ۱۴۰۰ فعالیت خود را در کشورهای ایران،ترکیه آغاز نمود و در ادامه راه در کانادا گسترش داده شد که امید است در ادامه این مسیر با ارائه خدمات به مشتریان عزیز به هدف نهایی اش که همانا رضایت مشتری است دست یابیم.

باز کردن چت
1
سلام👋
چگونه می توانم به شما کمک کنم؟