Skip to content
زمان مطالعه: 4 دقیقه

مهاجرت تحصیلی به هلند

مهاجرت تحصیلی

تحصیل در هلند

آنچه در این مطلب میخوانید :

بحث مهاجرت به کشورهای خارجی همیشه برای متقاضیان پر از سوال بوده و اگر فردی آگاهی لازم نسبت به شرایط انواع مهاجرت، را نداشته باشد، در عمل می‌توان گفت که نمی‌تواند مهاجرت کند.

در این راستا هلدینگ ایرکا در سایت ایرکا میگریت به بررسی جوانب مختلف در زمینۀ مهاجرت تحصیلی پرداخته و به متقاضیان اطلاعات لازم را چه در مقاله و چه در جلسات مشاوره ارائه می‌نماید.

فرم درخواست مشاوره تحصیلی

با ما همراه باشید تا مقدمه‌ای برای دریافت اطلاعات در مورد مهاجرت تحصیلی به کشور هلند را به استحضار برسانیم.

شرایط پذیرش در مقطع کارشناسی در هلند

کشور هلند واقع در قارۀ اروپا و به کشور گل‌ها معروف است. تحصیل در دانشگاه‌های هلند برای بسیاری از دانشجویان بسیار مطلوب است. برای گرفتن پذیرش در مقطع کارشناسی، دانشجو باید علاوه بر مدرک دیپلم و ریزنمرات، مدرک زبان انگلیسی با نمرۀ آیلتس 6 داشته باشد، از آن‌جایی که زبان این کشور هلندی می‌باشد، دانشجو می‌تواند مدرک زبان هلندی نیز ارائه دهد. حداقل معدل لازم برای پذیرش در این مقطع 13 می‌باشد و دانشجوی کارشناسی اجازۀ کار نخواهد داشت.

مدارک لازم برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در هلند

برای پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد در کشور هلند، مانند مقطع کارشناسی ارائۀ مدرک مقطع قبلی و حداقل معدل 13 لازم است، به‌علاوه دانشجو لازم است تا نمرۀ آیلتس 6.5 نیز کسب کرده باشد. در این مقطع نیز دانشجو اجازۀ کار در طول دورۀ تحصیل که معمولا 1.5 تا 2 سال است را، نخواهد داشت. داشتن سابقۀ مدیریتی نیز برای این مقطع درخواست می‌شود و دانشجو در صورتی که این سابقه را نداشته باشد، می‌تواند در دوره‌های فنی حرفه‌ای در این کشور شرکت نماید.

تحصیل در مقطع دکتری در کشور هلند

تحصیل در مقطع دکتری نیازمند یافتن استاد راهنما و دریافت حمایت و موافقت وی می‌باشد. دانشجو پس از موافقت استاد، با جمع‌آوری مدارک لازم برای هر دانشگاه، می‌تواند برای پذیرش درخواست دهد و به ادامۀ تحصیل بپردازد؛ دانشجوی دکتری در پایان دورۀ تحصیلی خود باید از پایان‌نامۀ خود دفاع کند.

بهترین کشور برای مهاجرت تحصیلی کجاست؟

ما به شما خواهیم گفت، همراه ما باشید

هلدینگ ایرکا (ایران کانادا)

هلدینگ ایرکا متشکل از سه مجموعه مهاجرتی،خدمات مالی و ملکی از فروردین سال ۱۴۰۰ فعالیت خود را در کشورهای ایران،ترکیه آغاز نمود و در ادامه راه در کانادا گسترش داده شد که امید است در ادامه این مسیر با ارائه خدمات به مشتریان عزیز به هدف نهایی اش که همانا رضایت مشتری است دست یابیم.

باز کردن چت
1
سلام👋
چگونه می توانم به شما کمک کنم؟