Skip to content
زمان مطالعه: 4 دقیقه

تغییرات ویزای کار استرالیا 2023

ویزای کار

تغییرات ویزای کار استرالیا 2023

اخرین تغییرات و شرایط مهاجرت کاری استرالیا در سال 2023

در سال‌های اخیر، کشور استرالیا به یکی از محبوب‌ترین مقاصد مهاجرتی برای ایرانیان تبدیل شده است که یکی از راههای مهاجرت به این کشور،‌دریافت ویزای کاری می‌باشد.

هلدینگ ایرکا تلاش می‌کند تا در این مقاله شما عزیزان را با شرایط و روش‌های اخذ ویزای کاری استرالیا آشنا نماید.

کشور استرالیا با زبان رسمی انگلیسی، به وسیله یک فرماندار زیر نظر بریتانیای کبیر و شخص ملکه الیزابت دوم اداره می‌شود. این کشور در قاره اقیانوسیه واقع شده و دارای آب و هوایی معتدل و مرطوب است.

شرط اخذ ویزای کاری استرالیا چیست ؟

استرالیا کشوری مهاجرپذیر است که به دلیل داشتن موقعیت‌های شغلی فراوان و مناسب، اشخاص زیادی را به مهاجرت به این کشورعلاقه‌مند نموده است، اما در عین حال باید در نظر داشت که این امر شرایط خاص خود را دارد. به عنوان مثال مهم‌ترین شرط اخذ ویزای کاری استرالیا و مهاجرت به این کشور زیبا،کسب حداقل امتیاز 65 است.

این امتیاز با توجه به شرایطی مانند کسب نمره 5/6 در امتحان آیلتس،‌داشتن مهارت و تخصص بالا در یکی از مشاغل مورد نیاز کشور استرالیا،‌سابقه کاری مرتبط با شغل مورد درخواست،‌شرایط سلامت روح و جسم و سایر مدارک مورد نظر به دست می‌آید.

مشاوره اخذ ویزا مهاجرت کاری استرالیا

فرم درخواست مشاوره رایگان مهاجرت

در ادامه ایرکا مایگرت این نکته را به شما عزیزان خاطر نشان می‌کند که ویزای کاری استرالیا با محوریت مهارت و تخصص کافی در شغل مورد نظر ارائه می‌گردد که در این خصوص دولت استرالیا نیز برنامه‌ها و سیاست‌هایی را جهت جذب نیروهای متخصص و کارآمد در نظر گرفته است.

ساب کلاس‌ های ویزای کاری استرالیا

ویزای کاری کشور استرالیا دارای ساب کلاس‌های(sub class) متفاوتی است که اشخاص متقاضی شغل می‌توانند با احراز شرایط هر کدام از این ساب کلاس‌ها،‌اقدامات و امور لازم برای مهاجرت کاری خود را فراهم نمایند.

سوالات متداول مهاجرت کاری استرالیا

  • گذرنامه با حداقل 6 ماه اعتبار
  • عکس 3*4
  • ارائه نامه کاری درصورت نیاز
  • اثبات حضور وابستگان در استرالیا در صورت نیاز
  • ارائه بیمه درمانی و مسافرتی
  • فرم 80 به عنوان ارزیابی فرد
  • مدارک تحصیلی
  • ارائه فرم های ارزیابی مدارک تحصیلی برای رشته های اعلام شده
  • ارائه مدرک زبان
 

برای مهاجرت کاری به استرالیا باید حداقل مدرک IELTS سطح 6 را داشته باشید.

با ویزای گلوبال تلنت استرالیا یا ویزای نخبگان استرالیا از همان ابتدا می توانید اقامت دائم این کشور را دریافت نمایید . شرایط این نوع ویزا این است که شما باید در زمینه هایی که از سوی دولت استرالیا اعلام شده است از شهرت بین المللی کاری برخوردار باشید و حداقل 2 سال سابقه کاری ارائه دهید .

راحت ترین ویزای کار را از کدام کشور میتوان اخذ کرد؟

ما به شما خواهیم گفت، همراه ما باشید

هلدینگ ایرکا (ایران کانادا)

هلدینگ ایرکا متشکل از سه مجموعه مهاجرتی،خدمات مالی و ملکی از فروردین سال ۱۴۰۰ فعالیت خود را در کشورهای ایران،ترکیه آغاز نمود و در ادامه راه در کانادا گسترش داده شد که امید است در ادامه این مسیر با ارائه خدمات به مشتریان عزیز به هدف نهایی اش که همانا رضایت مشتری است دست یابیم.

باز کردن چت
1
سلام👋
چگونه می توانم به شما کمک کنم؟