Skip to content
زمان مطالعه: 4 دقیقه

ویزای کار فرانسه

ویزای کار

تغییرات ویزای کار فرانسه 2022

تغییرات ویزای کاری فرانسه 2022

کشور فرانسه، یکی از کشورهای اروپای غربی، با آب و هوای معتدل و دارای مناطق دیدنی بسیار جذاب و فراوان است. فرانسه، بزرگترین کشور اتحادیۀ اروپا و پرجمعیت‌ترین آن‌ها پس از آلمان است.

هلدینگ ایرکا، با طراحی و راه‌اندازی سایت ایرکا مایگریت، شرایط و اطلاعات لازم برای اخذ ویزای کاری کشور فرانسه را در اختیار مردم قرار می‌دهد.

کشور فرانسه به دلیل دارا بودن کیفیت بالای زندگی، فرهنگ غنی، اقتصاد پیشرفته و بسیاری موارد دیگر، به مکانی ایده‌آل برای زندگی و کار تبدیل شده است و این موضوع توجه بسیاری از مهاجران را به خود جلب می‌نماید.

شرایط دریافت ویزای کار از کشور فرانسه

یکی از راه‌ های مهاجرت به این کشور، مهاجرت از طریق کار و دریافت ویزای کاری است. به دلیل آن‌که در برخی حوزه‌ها نیروی کار متخصص و ماهر در این کشور کم است، زمینۀ کاری برای افراد خارجی فراهم شده است. هرچند این امر، مستلزم رعایت برخی شروط، هم از جانب کارفرما و هم از جانب کارمند است. کارفرمای فرانسوی باید در ابتدای کار، آگهی شغل مورد نیاز خود را در کشور فرانسه و پس از آن اتحادیۀ اروپا (در هر مورد به مدت 3 ماه) منتشر نماید، اگر متقاضی مورد نظر پیدا نشد، اجازۀ انتشار آگهی خارج از اتحادیۀ اروپا برای وی فراهم می‌شود.

فرم درخواست مشاوره اخذ ویزای کاری

در صورت توافق کارفرما با متقاضی شغل، کارفرما باید قرارداد را تنظیم و آن را به تایید بخش محلی وزارت کار و سپس ادارۀ مهاجرت فرانسه برساند. پس از تایید در این مرحله درخواست شخص متقاضی به سفارت فرانسه در آن کشور (مثلا ایران) ارسال می‌شود و فرد باید با مراجعۀ حضوری در سفارت و ارائۀ مدارک مورد نیاز، مانند گذرنامۀ معتبر، اجاره نامه‌ای که نشان دهد فرد محلی برای زندگی در فرانسه دارد، قرارداد کاری، سوابق کار و مدارک تحصیلی، اقدام به دریافت ویزا نماید. در صورتی‌که مدارک تایید شوند سفارت ویزا را صادر خواهد کرد.

راحت ترین ویزای کار را از کدام کشور میتوان اخذ کرد؟

ما به شما خواهیم گفت، همراه ما باشید

هلدینگ ایرکا (ایران کانادا)

هلدینگ ایرکا متشکل از سه مجموعه مهاجرتی،خدمات مالی و ملکی از فروردین سال ۱۴۰۰ فعالیت خود را در کشورهای ایران،ترکیه آغاز نمود و در ادامه راه در کانادا گسترش داده شد که امید است در ادامه این مسیر با ارائه خدمات به مشتریان عزیز به هدف نهایی اش که همانا رضایت مشتری است دست یابیم.

باز کردن چت
1
سلام👋
چگونه می توانم به شما کمک کنم؟