Skip to content
زمان مطالعه: 4 دقیقه

ویزای کار فنلاند

ویزای کار

تغییرات ویزای کار فنلاند 2022

تغییرات ویزای کاری فنلاند 2022

کشور فنلاند یکی از کشورهای حوزۀ اسکاندیناوی با آب و هوای سرد و هم مرز با کشورهای روسیه و نروژ است. زبان رسمی آن نیز سوئدی و فنلاندی است. هلدینگ ایرکا با طراحی و راه‌اندازی سایت ایرکا مایگریت مطالبی را درخصوص مهاجرت کاری به کشور فنلاند و شرایط آن در اختیار خوانندگان عزیز قرار می‌دهد.

شرایط مهاجرت کاری به کشور فنلاند

مهاجرت از طریق اخذ ویزای کار، یکی از راه‌های مهاجرت به کشورهای مختلف، ازجمله فنلاند می‌باشد. در صورتی که شما یکی از مدارک تحصیلی خود را از کشور فنلاند اخذ کرده باشید، در صورت یافتن شغل مورد نظر و مرتبط با رشتۀ خود می‌توانید اجازه کار و اقامت در این کشور را دریافت کنید، اما اگر هیچ‌یک از مدارک تحصیلی در فنلاند دریافت نشده باشد، پس از معادل‌سازی مدرک و یافتن شغل، به شما ویزای کار داده خواهد شد.

فرم درخواست مشاوره اخذ ویزای کاری

ویزای کاری کشور فنلاند تنها به افراد متخصص و ماهر اعطا می‌شود، به این صورت که اگر شخص از شهروندان اتحادیۀ اروپا مانند نروژ، سوییس، ایسلند و غیره باشد و بخواهد به مدت 3 ماه در کشور هلند کار کند، نیازی به اخذ اقامت و ویزای کاری ندارد؛

شرایط اخذ ویزای کار فنلاند

اما در صورت کار بیش از مدت مذکور، نیازمند مراجعه به پلیس و کنسولگری فنلاند می‌باشد. اگر شخصی از خارج  از اتحادیۀ اروپا باشد، در صورتی می‌تواند ویزای کاری اخذ نماید، که از یک کارفرمای فنلاندی پیشنهاد شغلی را با تایید ادارۀ مهاجرت این کشور دریافت کرده باشد.

پس از گذراندن تمام موارد ذکر شده، در صورت ورود شخص به خاک این کشور، باید به مدت 6 ماه از کارفرمای خود حقوق دریافت کرده و توان مالی خود را اثبات نموده باشد تا بتواند برای همسر و فرزندان زیر 11 سال خود نیز، درخواست اقامت نماید.

راحت ترین ویزای کار را از کدام کشور میتوان اخذ کرد؟

ما به شما خواهیم گفت، همراه ما باشید

هلدینگ ایرکا (ایران کانادا)

هلدینگ ایرکا متشکل از سه مجموعه مهاجرتی،خدمات مالی و ملکی از فروردین سال ۱۴۰۰ فعالیت خود را در کشورهای ایران،ترکیه آغاز نمود و در ادامه راه در کانادا گسترش داده شد که امید است در ادامه این مسیر با ارائه خدمات به مشتریان عزیز به هدف نهایی اش که همانا رضایت مشتری است دست یابیم.

باز کردن چت
1
سلام👋
چگونه می توانم به شما کمک کنم؟