Skip to content
زمان مطالعه: 4 دقیقه

ویزای کار قبرس

ویزای کار

تغییرات ویزای کار قبرس 2022

تغییرات ویزای کاری قبرس 2022

کشور قبرس یک کشور جزیره‌ای است که در شرق دریای مدیترانه واقع شده است. این کشور داراری آب و هوای گرم و خشک در فصل تابستان و آب و هوایی معتدل در فصل زمستان است. دو بخش یونانی‌نشین‌ها و ترک‌نشین‌ها در کشور قبرس از هم مجزا گشته‌اند، زبان رسمی این کشور نیز یونانی قبرسی و ترکی قبرسی است.

در سال‌های اخیر کشور قبرس، با فراهم نمودن سطح زندگی باکیفیت بالا، توجه بسیاری از افراد را برای مهاجرت با این کشور برانگیخته است.

سایت ایرکا مایگریت که توسط هلدینگ ایرکا طراحی شده است، اطلاعات مفیدی را در این مقاله در زمینۀ مهاجرت کاری و چگونگی اخذ ویزای کار کشور قبرس در اختیار شما عزیزان همراه قرار می‌دهد.

در این خصوص باید در ابتدای امر، به میزان نرخ بیکاری در این کشور پرداخت، زیرا در برهه‌ای از زمان، مانند سال 2013، کشور قبرس بالاترین نرخ بیکاری خود را به میزان 16 درصد تجربه نمود؛ اما در سال‌های بعد این نرخ با کاهش روبرو بوده و هم‌اکنون نیز حدود 7.4 درصد می‌باشد. البته این میزان در مقایسه با بسیاری از کشورهای اروپایی مانند آلمان، نرخ بالایی محسوب می‌شود. هر چقدر نرخ بیکاری در یک کشور پایین‌تر باشد، شانس یافتن شغل برای افراد خارجی نیز بیشتر می‌شود.

شرایط دریافت ویزای کار از کشور قبرس

همان‌گونه که پیش‌تر بیان شد، قبرس طرفداران خود را برای مهاجرت دارد. اخذ ویزای کاری یکی از راه‌های مهاجرت برای متقاضیان است. امکان اشتغال، مانند بسیاری دیگر از کشورهای اروپایی برای افراد عضو اتحادیۀ اروپا، در این کشور بسیار آسان است. این  افراد می‌توانند بدون آن که نیاز به دریافت ویزا داشته باشند، تا 3 ماه در این کشور اقامت داشته و به دنبال شغل مورد نظر خود بگردند. در صورتی‌که نیاز به اقامت بیشتر از 3 ماه داشته باشند باید به ادارۀ مهاجرت مراجعه و ثبت نام کنند.

فرم درخواست مشاوره اخذ ویزای کاری

در مورد متقاضیان خارج از اتحادیۀ اروپا، وضع به گونۀ دیگری است. این افراد حتما باید با در دست داشتن ویزای کاری به این کشور وارد شوند.

راحت ترین ویزای کار را از کدام کشور میتوان اخذ کرد؟

ما به شما خواهیم گفت، همراه ما باشید

هلدینگ ایرکا (ایران کانادا)

هلدینگ ایرکا متشکل از سه مجموعه مهاجرتی،خدمات مالی و ملکی از فروردین سال ۱۴۰۰ فعالیت خود را در کشورهای ایران،ترکیه آغاز نمود و در ادامه راه در کانادا گسترش داده شد که امید است در ادامه این مسیر با ارائه خدمات به مشتریان عزیز به هدف نهایی اش که همانا رضایت مشتری است دست یابیم.

باز کردن چت
1
سلام👋
چگونه می توانم به شما کمک کنم؟