Skip to content
زمان مطالعه: 4 دقیقه

ویزای کار مجارستان

ویزای کار

تغییرات ویزای کاری مجارستان 2022

تغییرات ویزای کاری مجارستان 2022

کشور مجارستان یکی از کشور های کوچک اروپایی است، که در اروپای مرکزی واقع شده است. مجارستان از جمله کشورهای واقع شده در اتحادیه اروپا است که مردم آن به زبان مجاری صحبت می‌کنند. این کشور با دارا بودن اقتصادی قوی، نرخ بیکاری پایین و همچنین فراهم نمودن یک زندگی مقرون به صرفه، شرایط مناسبی را برای افرادی که قصد مهاجرت و بالاخص مهاجرت کاری به این کشور دارند،‌فراهم نموده است.

هلدینگ ایرکا با طراحی سایت ایرکا مایگریت قصد دارد در این مقاله، شرایط و روش‌های اخذ ویزای کاری از کشور مجارستان را برای شما همراهان گرامی شرح دهد.

شرایط اخذ ویزای کاری از کشور مجارستان

اخذ ویزای کاری از کشور مجارستان مانند بسیاری دیگر از کشورها مشروط به دریافت پیشنهاد شغلی از جانب کارفرما است.

کارفرمای مجارستانی برای استخدام نیروی خارجی ملزم به رعایت یکسری شرایط و قوانین است. مانند اینکه آگهی استخدام باید در ابتدای امر به مدت 15 روز در مجارستان منتشر گردد. پس از آن در صورت عدم دریافت پاسخ مورد نظر،کارفرما می‌تواند با دریافت سایر مجوز های لازم، شخصی خارجی را استخدام نماید.

مدارک موردنیاز اخذ ویزای کاری مجارستان

در صورتی که شما پس از مکاتبه و مصاحبه ‌های لازم موفق به توافق با یک کارفرمای مجارستانی شوید، لازم است تا مدارک مورد نیاز را فراهم نمایید. این مدارک شامل گذرنامه و مدراک شناسایی معتبر، آخرین مدرک تحصیلی،‌رزومه کاری،دعوتنامه و قراردادی که بین شما و کارفرما منعقد شده است و اجاره نامه یا هر مدرکی است که اثبات کند شما برای اقامت خود مشکلی ندارید،می‌باشد.

پس از تایید کلیه مدارک از جانب سفارت کشور مجارستان،شما می‌توانید موفق به دریافت ویزای کار این کشور شوید.

فرم درخواست مشاوره اخذ ویزای کاری

توجه داشته باشید که اخذ ویزای کاری مجارستان، به معنای مجوز اقامت دائم شما در آنجا نخواهد بود.

اقامت دائم این کشور، پس از گذش 8 سال زندگی مداوم و عدم سوء پیشینه کیفری به دست می‌آید.

راحت ترین ویزای کار را از کدام کشور میتوان اخذ کرد؟

ما به شما خواهیم گفت، همراه ما باشید

هلدینگ ایرکا (ایران کانادا)

هلدینگ ایرکا متشکل از سه مجموعه مهاجرتی،خدمات مالی و ملکی از فروردین سال ۱۴۰۰ فعالیت خود را در کشورهای ایران،ترکیه آغاز نمود و در ادامه راه در کانادا گسترش داده شد که امید است در ادامه این مسیر با ارائه خدمات به مشتریان عزیز به هدف نهایی اش که همانا رضایت مشتری است دست یابیم.

باز کردن چت
1
سلام👋
چگونه می توانم به شما کمک کنم؟