Skip to content
زمان مطالعه: 4 دقیقه

ویزای کار نروژ

ویزای کار

شرایط اخذ ویزای کاری از کشور نروژ

کشور نروژ،‌‌‌یکی از کشورهای اروپایی در حوزه اسکاندیناوی است. این کشور دارای آب و هوایی سرد و کوهستانی است و مردم آن به زبان نروژی صحبت می‌کنند. اگرچه اکثریت مردم آنجا به زبان انگلیسی نیز مسلط هستند.

کشور نروژ از جمله کشورهایی است که، رفاه و سطح زندگی بسیار بالایی را برای مردم خود فراهم نموده است.

نروژ با داشتن منابع غنی نفت،گاز،معدن و… و استفاده صحیح از آن‌ها، اقتصاد بسیار قوی و پیشرفته‌ای دارد. بنابراین، نرخ بیکاری در این کشور بسیار پایین و متقاضیان مهاجرت به آن نیز زیاد هستند.

هلدینگ ایرکا با طراحی سایت ایرکا مایگریت سعی دارد در این مقاله، شرایط و روش‌های مهاجرت از طریق اخذ ویزای کاری به کشور نروژ را برای شما عزیزان شرح دهد.

همان‌گونه که می‌دانید یکی از راه‌های مهاجرت به هر کشوری از جمله نروژ، اخذ ویزای کاری است.

برای اخذ ویزای کاری کشور نروژ، باید جاب آفر یا یک پیشنهاد شغلی از جانب یک کارفرمای نروژی وجود داشته باشد. تعدادی از کمپانی‌ها در این کشور، در صورت نیاز به نیروی متخصص خارجی آگهی‌های شغلی خود را در سایت‌های کاریابی مانند سایت‌های omega,necon,addeco قرار می‌دهند.شما می‌توانید با مراجعه به اینگونه سایت‌ها و ارسال رزومه، شانس خود را برای دریافت ویزای کاری این کشور امتحان کنید.

در صورت موفقیت و انعقاد قرارداد شغلی با کارفرما و پس از ارائه مدارک مورد نیاز شما می‌توانید ویزای کاری کشور نروژ را دریافت نمایید.این مدراک شامل گذرنامه و مدارک شناسایی معتبر،مدارک تحصیلی،قرارداد کاری،مدرک اثبات کننده تمکن مالی و در صورت نیاز ارائه مدرک زبان و سابقه کاری می‌باشد.

در نظر داشته باشید شخصی که ویزای کاری کشور نروژ را دریافت می‌نماید، پس از گذشت 3 سال و در صورت پرداخت مالیات خود و عدم سوء پیشینه می‌تواند برای اخذ اقامت دائم خود و همراهانش اقدام نماید.

راحت ترین ویزای کار را از کدام کشور میتوان اخذ کرد؟

ما به شما خواهیم گفت، همراه ما باشید

هلدینگ ایرکا (ایران کانادا)

هلدینگ ایرکا متشکل از سه مجموعه مهاجرتی،خدمات مالی و ملکی از فروردین سال ۱۴۰۰ فعالیت خود را در کشورهای ایران،ترکیه آغاز نمود و در ادامه راه در کانادا گسترش داده شد که امید است در ادامه این مسیر با ارائه خدمات به مشتریان عزیز به هدف نهایی اش که همانا رضایت مشتری است دست یابیم.

باز کردن چت
1
سلام👋
چگونه می توانم به شما کمک کنم؟