Skip to content
زمان مطالعه: 4 دقیقه

ویزای کار کانادا

ویزای کار

تغییرات ویزای کاری کانادا 2022

تغییرات ویزای کاری کانادا 2022

دریافت ویزای کاری از کشور کانادا، از محبوب‌ترین روش‌های مهاجرتی برای افراد محسوب می‌شود. کشور کانادا با داشتن رفاه اجتماعی و سطح مناسب زندگی برای بسیاری از افراد مقصد مطلوبی می‌باشد. زبان رایج در این کشور انگلیسی و فرانسوی بوده و ارز رایج آن دلار کانادا است. این کشور برای جذب نیروهای متخصص روش‌های مختلفی تعیین کرده است؛ زیرا برای کار هنوز به نیروی حرفه‌ای و زبده در برخی از زمینه‌ها نیازمند است.

دریافت ویزای کاری کانادا از طریق اسکیل ورکر

یکی از روش‌های دریافت ویزای کاری از این کشور قرارگیری در جدول اسکیل ورکر است، که کانادا برای ارزیابی و امتیازدهی به متقاضیان ویزای کار در نظر گرفته است. افراد با داشتن توانایی‌ها و ویژگی‌های خود امتیاز گرفته و وارد استخر انتظار می‌شوند. هرچه امتیاز یک فرد بالاتر باشد، راحت‌تر می‌تواند ویزای کار دریافت کند. کشور کانادا برای امتیازبندی افراد جداولی را تهیه کرده است تا هر کس بتواند امتیاز خود را به دست آورد. برای مثال حداقل امتیاز برای ورود به استخر انتظار 67 است. نوع امتیازدهی وابسته به شغل‌های مورد نیاز کانادا، سن متقاضی، مدرک تحصیلی، سابقه کاری، نمرۀ زبان و مواردی از این دست می‌باشد.

شرایط دریافت ویزای کار از کشور کانادا

نوع دیگر دریافت ویزای کار کانادا، داشتن پیشنهاد کار از سوی یک کارفرما در این کشور است. فرد با داشتن نامۀ دعوت به کار می‌تواند وارد کانادا شده و در این کشور به فعالیت بپردازد، داشتن سابقۀ کار در این کشور امتیاز فرد را بالاتر خواهد برد و متقاضی می‌تواند از طریق اکسپرس اینتری اقامت دائم کانادا را دریافت نماید.

از آن‌جایی که مهاجرت از طریق ویزای کار نسبت به سایر روش‌ها، مانند تحصیلی و سرمایه‌گذاری کم هزینه‌تر است، متقاضیان تمایل بیشتری برای استفاده از این روش دارند.

فرم درخواست مشاوره اخذ ویزای کاری

هلدینگ ایرکا برای مشاوره و راهنمایی مردم عزیز، سایت ایرکا مایگریت را طراحی کرده است. متقاضیان می‌توانند با مراجعه به این سایت از حداقل شرایط لازم برای دریافت ویزای کاری به کشور کانادا مطلع شوند و همچنین با مشاوران این مجموعه به‌ صورت اختصاصی صحبت کنند.

راحت ترین ویزای کار را از کدام کشور میتوان اخذ کرد؟

ما به شما خواهیم گفت، همراه ما باشید

هلدینگ ایرکا (ایران کانادا)

هلدینگ ایرکا متشکل از سه مجموعه مهاجرتی،خدمات مالی و ملکی از فروردین سال ۱۴۰۰ فعالیت خود را در کشورهای ایران،ترکیه آغاز نمود و در ادامه راه در کانادا گسترش داده شد که امید است در ادامه این مسیر با ارائه خدمات به مشتریان عزیز به هدف نهایی اش که همانا رضایت مشتری است دست یابیم.

باز کردن چت
1
سلام👋
چگونه می توانم به شما کمک کنم؟