Skip to content
زمان مطالعه: 4 دقیقه

شرايط مهاجرت به تركيه

Turkey

شرايط مهاجرت به تركيه در سال 2022

تركيه از همسايه‌های ايران بوده كه بخاطر شرايطی كه دارد موردِ توجه است. میتوان از طرق مختلفی اقدام كرد. با ما همراه باشيد. 

انواع راه‌های مهاجرت به تركيه

مهاجرت به تركيه از چندين طريق ممكن است:

مهاجرت به تركيه از طريق كار و مهارت

يك دسترسی آسان براي مهاجرت به تركيه از طريق كار ممكن است. مي‌توان گفت اولين گام يادگيری تركی است. گام بعدی طی كردن مراحل مصاحبه و پذيرش شما از طرف كارفرما است.

در تركيه ادامه تحصيل دهيد

دانشگاه‌های دولتی تركيه معمولا به زبان تركی برگذار مي‌شوند. اين در حالی است كه دانشگاه‌های خصوصی تركيه امكان ادامه تحصيل به زبان انگليسی را برای دانشجويان مهيا كرده است. در صورتی كه به زبان تركی استانبولی آشنا باشيد و معدل خوبی از آخرين مقطع تحصيلي خود داشته شانس دريافت بورسيه تحصيلی از كشور تركيه را خواهيد داشت.

در تركيه سرمايه‌گذاری كنيد يا ملك بخريد

شما مي‌توانيد با ثبت شركت، استخدام 5 نفر نيروی ترك بعد از 5 سال اقامت دائم كشور تركيه را دريافت كنيد. خريد ملك نيز يكی ديگر از راه‌هاي اخذ اقامت از تركيه است. ملك بايد حداقل 25 هزار دلار آمريكا ارزش داشته باشد. البته تا سه سال قانون به شما حق فروش ملك را نخواهد داد. البته وام‌هايی هم در اين زمينه پرداخت مي‌شود كه براي كسب اطلاعات بيش‌تر می توانيد با ما در تماس باشيد.

تکمیل فرم ارزیابی مهاجرت

راه‌های ديگري مثل پناهندگی نيز وجود دارد چرا كه تركيه عضو كنوانسيون ژنو است. همچنين شما مي‌توانيد از طريق ازدواج اقامت دائم دريافت كنيد. در صورتی كه اقامت موقت هم داشته باشيد، تولد فرزند شما در تركيه مي‌تواند به همراه شما به دائم تبديل شود. در آخر مي‌توان اشاره‌ای هم به افراد مشهور و رزومه‌هاي قوی و معتبر داشت كه يكي ديگر از راه‌هاي اخذ اقامت دائم در تركيه است.

بیشتر درباره هلدینگ ایرکا بدانیم!

هلدینگ ایرکا متشکل از سه مجموعه مهاجرتی،خدمات مالی و ملکی از فروردین سال ۱۴۰۰ فعالیت خود را در کشورهای ایران، ترکیه آغاز نمود و در ادامه راه در کانادا گسترش داده شد که امید است در ادامه این مسیر با ارائه خدمات به مشتریان عزیز به هدف نهایی اش که همانا رضایت مشتری است دست یابیم

IRCA Migrate

Immigration

باز کردن چت
1
سلام👋
چگونه می توانم به شما کمک کنم؟