راحت‌ترین راه مهاجرت به امریکا

United States
A man preparing to travel

روش‌های متفاوتی برای اخذ اقامت امریکا و مهاجرت این کشور رؤیایی وجود دارد و صد البته که هر کدام این روش‌ها مسیر و شرایط متفاوتی دارند. هر شخص با توجه به شرایط ویژه‌ای که دارد انتخاب می‌کند که کدام یک از این روش‌ها را پیگیری کند چرا که اقدام از دو روش برای یک فرد امکان پذیر نیست.

به صورت کلی نمی‌توان گفت که کدام یک از روش‌های مهاجرت به امریکا ساده‌تر است و این امر کاملاً به شرایط فرد بستگی دارد. ولی اگر بخواهیم سریع‌ترین روش‌ها معرفی کنیم، مهاجرت تحصیلی و کاری راحت‌ترین راه مهاجرت به امریکا هستند. اولین دلیل برای انتخاب این دو روش، هزینه کم این دو روش نسبت به دیگر روش‌های مهاجرت به امریکا است.

مهاجرت به آمریکا از طریق کار

 

در مهاجرت کاری به امریکا فرد متقاضی نیاز به صرف هزینه‌های سرسام آور سرمایه گذاری ندارد و در طی زمان اقامت در امریکا به واسطه‌ی کاری که دارد حقوق دریافت می‌کند. پس از چند سال اقامت می‌تواند برای اخذ گرین کارت اقدام کند و همچنین فرزندان و خانواده‌ی خود را به امریکا ببرد.

البته در مهاجرت کاری فرد متقاضی می‌تواند با همسر و فرزندان زیر 21 سال خود به صورت هم‌زمان وارد امریکا شود و نیازی به صبر کردن برای درخواست ویزا پس از صدور ویزای فرد متقاضی وجود ندارد.

البته فراموش نکنید که شرط اصلی و مهم برای اخذ ویزای کاری داشتن یک جاب آفر و یا پیشنهاد شغلی از یک کارفرمای معتبر آمریکایی است. در صورتی که بتوانید این جاب آفر را به دست آورید، طی کردن بقیه‌ی مسیر برای شما بسیار راحت خواهد بود.

برای اخذ مشاوره در مورد ویزای کاری و اخذ جاب آفر با کارشناسان موسسه مهاجرتی ایرکا تماس بگیرید.

مهاجرت به آمریکا از طریق تحصیل

 

در مهاجرت تحصیلی که از نظر زمانی خیلی سریع‌تر از دیگر روش‌ها ویزا صادر می‌شود، شما باید شرایط تحصیلی لازم را داشته باشید. در صورتی از نظر تحصیلی پایه خوبی دارید و نمرات شما قابل قبول است و امکان دریافت بورسیه‌ی تحصیلی دارید، این روش از دیگر روش‌ها برای شما بهتر خواهد بود. برای دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان موسسه مهاجرتی ایرکا تماس بگیرید.