Skip to content
زمان مطالعه: 4 دقیقه

راهنمای مهاجرت به استونی

Estonia

اخرین شرایط مهاجرت به استونی

استونی می‌تواند یكی از كشورهای مقصد برای مهاجرت باشد. در این باره چه می‌دانید؟ با ایركا مایگریت همراه باشید.

شرایط بورسیه تحصیلی از استونی

شاید به دنبال یك كشور مقصد اروپایی برای آغاز یا ادامه تحصیل خود یا فرزندان خود باشید؟ در این صورت ممكن است از راه‌های مختلفی وارد شوید. یكی از استراتژی‌ها درخواست از دانشگاه‌ها است. به این منظور استونی یكی از كشورهای مقصد برای مهاجرت می‌تواند باشد.

تکمیل فرم ارزیابی مهاجرت

استونی برای افرادی كه خواستار تحصیل در مقطع كارشناسی هستند، خدمات ویژه و دانشگاه‌های معتبری را پیشنهاد می دهد. در اكثر مقاطع و رشته‌ها، دولت استونی بورسیه تحصیلی در حد 350 یورو در ماه را مهیا می‌كند. با توجه به عدم نیاز به مدرك زبان، شاید بهتر باشد همین امروز با ما تماس بگیرید؟

راه‌های مختلف مهاجرت به استونی

مهاجرت به استونی از طریق كار نیز یكی دیگر از راه‌های ممكن است. شما باید پیشنهاد كاری از یك كارفرما در استونی داشته باشید. حداكثر زمان اعتبار ویزای كار سه ساله و قابل تمدید است.

ازدواج كنید و به استونی مهاجرت كنید. حداقل سن 18 سال است. همسر باید ثابت كند كه توانایی فراهم كردن هزینه‌های زندگی است. در این صورت می‌توان از همین طریق نیز وارد بازار كار شد.

سرمایه لازم برای مهاجرت استونی

سرمایه‌گذاری دیگر راهی است كه پیش روی متقاضی مهاجرت به استونی است. ثبت شركت از قانون كشورهای اروپایی تبعیت می‌كند. در صورتی كه طرح شركت توجیه پذیر باشد و سرمایه‌ای در حدود 2500 یورو داشته باشد،‌ منجر به اخذ اقامت از استونی می‌شود. اقامت موقت و حدودا 8 ماه است. در صورتی كه شرایط درست پیش برود، بعد از 5 سال می‌تواند به دائم تغییر كاربری دهد.

فرم درخواست مشاوره رایگان مهاجرت

 

آیا تا به حال برای مهاجرت به كشورهایی نظیر استونی فكر كرده‌اید؟ برای كسب اطلاعات بیش‌تر با ایركا مایگریت از مجموعه هولدینگ ایركا در تماس باشید تا در اسرع وقت شرایط شما بررسی شود.

بیشتر درباره هلدینگ ایرکا بدانیم!

هلدینگ ایرکا متشکل از سه مجموعه مهاجرتی،خدمات مالی و ملکی از فروردین سال ۱۴۰۰ فعالیت خود را در کشورهای ایران، ترکیه آغاز نمود و در ادامه راه در کانادا گسترش داده شد که امید است در ادامه این مسیر با ارائه خدمات به مشتریان عزیز به هدف نهایی اش که همانا رضایت مشتری است دست یابیم

IRCA Migrate

Immigration

باز کردن چت
1
سلام👋
چگونه می توانم به شما کمک کنم؟