Skip to content
زمان مطالعه: 2 دقیقه

راهنمای مهاجرت به ايرلند

Ireland

شرایط مهاجرت به ایرلند

ایرلند یكی از كشورهایی است كه می‌تواند یكی از گزینه‌های مهاجرت به شمار آید. این كشور جز اتحادیه شنگن است و مهاجرت به ایرلند می‌تواند یك فرصت عالی برای شما باشد. در ادامه با ما همراه باشید.

مهاجرت به ایرلند از طریق كار چگونه امكان‌پذیر است؟

مهاجرت از طریق كار و تحصیل به ایرلند امكان‌پذیر است. برای مهاجرت از طریق كار به ایرلند شما مطابق با قوانین اتحادیه اروپا باید یك دعوت‌نامه از كارفرمای ایرلندی داشته باشید. مهاجرت انواع مختلفی دارد كه مطابق با شرایطی كه دارید می‌توانید اقدام كنید. اگر مهارت بسیار بالایی دارید قطعا راه شما راحت‌تر است. چرا كه كارفرمای ایرلندی باید ثابت كند كه برای این موقعیت شغلی در اتحادیه اروپا شخصی را نیافته است.

شرایط مهاجرت به ایرلند از طریق تحصیل

مهاجرت به ایرلند از طریق تحصیل یكی دیگر از راه‌های اخذ اقامت از این كشور است. ایرلند از كشورهای قلمرو بریتانیا و زبان رسمی انگلیسی است. این موضوع كار خیلی‌ها را راحت‌تر می‌كند.

شرایط سرمایه‌گذاری برای مهاجرت به ایرلند

سرمایه‌گذاری كنید و از ایرلند اقامت بگیرید. شرایط آن نسب به اقامت كار راحت‌تر است. خرید ملك، ثبت شركت و یا ارائه یك طرح می‌تواند شما را واجد شرایط اخذ اقامت از كشور ایرلند كند. در صورت سپرده‌گذاری می‌توانید بعد از 5 سال وجه خود را پس بگیرید؛ اگر به اطلاعات بیش‌تری در این زمینه نیاز دارید می‌توانید با ایركا مایگریت از مجموعه هولدینگ ایركا در تماس باشید تا جزئیات بیش‌تری را برای شما بازگو كنیم.

تکمیل فرم ارزیابی مهاجرت

اخذ اقامت ایرلند از طریق ازدواج

راه‌های دیگری نظیر تولد وجود دارد كه نیازمند بررسی وضعیت از طرف دولت ایرلند است. ازدواج نیز یكی دیگر از راه‌های پیش روی شماست. در این صورت باید حداقل سه سال از ازدواج گذشته باشد تا واجد شرایط اخذ اقامت از ایرلند باشید. در صورتی كه به صورت پیوسته و به مدت 5 سال در خاك كشور ایرلند بمانید اخذ اقامت دائم و تابعیت ایرلند نصیب شما خواهد شد.

بهترین کشور برای مهاجرت کجاست؟
همراه ما باشید تا به این پرسش پاسخ دهیم

بیشتر درباره هلدینگ ایرکا بدانیم!

هلدینگ ایرکا متشکل از سه مجموعه مهاجرتی،خدمات مالی و ملکی از فروردین سال ۱۴۰۰ فعالیت خود را در کشورهای ایران، ترکیه آغاز نمود و در ادامه راه در کانادا گسترش داده شد که امید است در ادامه این مسیر با ارائه خدمات به مشتریان عزیز به هدف نهایی اش که همانا رضایت مشتری است دست یابیم

IRCA Migrate

Immigration

باز کردن چت
1
سلام👋
چگونه می توانم به شما کمک کنم؟