Skip to content
زمان مطالعه: 4 دقیقه

راهنمای مهاجرت به تاجيكستان

Tajikistan

اخرین شرایط مهاجرت به تاجیكستان

نزدیكی ایران به تاجیكستان باعث می‌شود كه مورد توجه عده‌ای قرار بگیرد. در این مقاله سعی می‌كنیم به صورت خلاصه از شرایط مهاجرت به تاجیكستان برای شما بگوییم. با ایركا مایگریت از مجموعه هولدینگ ایركا همراه باشید.

فرم درخواست مشاوره رایگان مهاجرت

تاجیكستان چه شرایط عمومی برای مهاجرت دارد؟

اگر شما قصد مهاجرت به تاجیكستان را داشته باشید به طور كلی از 6 راه اصلی می‌توانید اقدام كنید كه در ادامه یك آشنایی اجمالی با آن‌ها خواهید داشت:

  • مهاجرت به تاجیكستان از طریق مهارت و كار
  • مهاجرت تحصیلی به تاجیكستان
  • مهاجرت به تاجیكستان از طریق سرمایه‌گذاری
  • مهاجرت به تاجیكستان از طریق ازدواج
  • تابعیت از طریق تولد به تاجیكستان
  • پناهندگی به تاجیكستان

مهاجرت به تاجیكستان از طریق كار و مهارت

اولین گام داشتن یك پیشنهاد كاری از كارفرمای تاجیكستانی هستید. شرایط دیگری كه در روند كاری اهمیت دارند: سن، تجربه كاری، تحصیلات و دانش زبانی می‌توانند اثر گذار باشند. ویزای كار معمولا برای شخص و اعضای خانواده او صادر می‌شود.

در تاجیكستان تحصیل كنید

زبان مكالمه در كشور تاجیكستان شامل تاجییك، روسی و فارسی است. برای اخذ پذیرش شما رزومه تحصیلی خود را برای دانشگاه‌ها ارسال می‌كنید تا شرایط‌تان بررسی شود. هزینه تحصیل معمولا بین 1500 تا 2500 دلار است. برای دانشگاه‌های بین‌المللی ارائه مدرك زبان الزامی است.

سرمایه‌گذاری كنید و به تاجیكستان بروید

شما باید طرحی تجاری ارائه كنید كه تایید شود. می‌توان گفت شرایط رشد اقتصادی در تاجیكستان به گونه‌ای است كه سرمایه‌گذاری در آن در صورت آگاهی منجر به موفقیت خواهد شد.

همانطور كه می‌دانید هر كشوری بر اساس شرایطی كه دارد مهاجرین خاصی را پذیرش می‌كند. آیا شرایط شما با تاجیكستان سازگار است؟ آیا حاضر هستید در این كشور اقامت داشته باشید و سطح آن را چگونه ارزیابی می‌كنید؟ برای كسب اطلاعات بیش‌تر می‌توانید با ایركا مایگریت از مجموعه هولدینگ ایركا در تماس باشید تا با جزئیات بیش‌تر از پیش آشنا شوید.

بیشتر درباره هلدینگ ایرکا بدانیم!

هلدینگ ایرکا متشکل از سه مجموعه مهاجرتی،خدمات مالی و ملکی از فروردین سال ۱۴۰۰ فعالیت خود را در کشورهای ایران، ترکیه آغاز نمود و در ادامه راه در کانادا گسترش داده شد که امید است در ادامه این مسیر با ارائه خدمات به مشتریان عزیز به هدف نهایی اش که همانا رضایت مشتری است دست یابیم

IRCA Migrate

Immigration

باز کردن چت
1
سلام👋
چگونه می توانم به شما کمک کنم؟