Skip to content
زمان مطالعه: 4 دقیقه

راهنمای مهاجرت به جمهوری چك

Czechia

اخرین شرایط مهاجرت به جمهوری چک

جمهوری چك عضو اتحادیه اروپا و در حوزه شینگن است. به همین خاطر اقامت در این كشور ارزشِ بالایی دارد. راه‌های مختلفی نظیر سرمایه‌گذاری منجر به اخذ اقامت دائم می‌شود. در ادامه به صورت خلاصه نگاهی خواهیم داشت به راه‌های اقامت در جمهوری چك؛ با ما همراه باشید.

مهاجرت به جمهوری چك و سفر به چندین كشور

به طور كلی شما می‌توانید به چندین طریق اقدام به مهاجرت به جمهوری چك كنید:

ممكن است یك اقامت موقت 90 روزه بخواهید؟ در این صورت ویزای توریستی كوتاه مدت جمهوری چك را اخذ خواهید كرد. شما نمی‌توانید كار یا سرمایه‌گذاری كنید.

ویزای سرمایه‌گذاری چک

ویزای سرمایه‌گذاری چک از دیگر راه‌های اخذ اقامت از جمهوری چك است. شما باید یك طرح اقتصادی در كنار منابع مالی مكفی داشته باشید. یكی از راه‌هایی كه معمولا به راحتی منجر به اخذ اقامت دائم در جمهوری چك می‌شود از همین طریق است. با توجه به رشد صنعتی و اقتصادی در این كشور، بسیاری از سرمایه‌گذاران خارجی مجاب به این كار شدند.

می‌توانید از طریق ازدواج نیز اقامت جمهوری چك را نصیب خود كنید. قوانین خاصی حاكم است كه جلو تقلب و ازدواج سوری به این منظور را می‌گیرد.

شرایط تحصیل در چک

اگر فكر می‌كنید كه می‌توانید دوران تحصیل از نظر مالی خود را تامین كنید، یكی از راه‌ها اخذ پذیرش از دانشگاه‌های جمهوری چك است.

با توجه به پیشرفت‌های جمهوری چك،‌ این كشور هم برای سرمایه‌گذاران و هم افراد ماهر در حرفه به یك كشور مقصد برای مهاجرت بدل شده است. هرساله مهاجرت به جمهوری چك رشد می‌كند و افراد از نقاط مختلف دنیا به این كشور زیبای اروپایی برای اقامت سفر می‌كنند.

 

فرم درخواست مشاوره رایگان مهاجرت

 

ما در ایركا مایگریت از مجموعه هولدینگ ایركا آماده پاسخگویی به انواع سوالات شما در این زمینه هستیم. اطلاعات مفصلی در این باره داریم كه ممكن است با شرایط شما برای مهاجرت همخوانی داشته باشد.

 

بیشتر درباره هلدینگ ایرکا بدانیم!

هلدینگ ایرکا متشکل از سه مجموعه مهاجرتی،خدمات مالی و ملکی از فروردین سال ۱۴۰۰ فعالیت خود را در کشورهای ایران، ترکیه آغاز نمود و در ادامه راه در کانادا گسترش داده شد که امید است در ادامه این مسیر با ارائه خدمات به مشتریان عزیز به هدف نهایی اش که همانا رضایت مشتری است دست یابیم

IRCA Migrate

Immigration

باز کردن چت
1
سلام👋
چگونه می توانم به شما کمک کنم؟