Skip to content
زمان مطالعه: 4 دقیقه

راهنمای مهاجرت به سوئيس

Switzerland

اخرین شرایط مهاجرت به سوئیس

شاید از بین افرادی كه قصد اقامت در كشوری خارجی داشته باشند، كمتر كسی پیدا می‌شود كه اقامت دائم سوئیس را نپذیرد! این كشور با اتریش، فرانسه، آلمان، ایتالیا و لیختن اشتاین مرز مشترك دارد. در ادامه با شرایط عمومی اقامت در سوئیس با ما همراه باشید.

مهاجرت به سوئیس یك اقامت دائمی

مانند اكثر كشورهای مهاجرپذیر، سوئیس نیز از طریق كار شما را می‌پذیرد. گام نخست مهاجرت کاری به سوییس داشتن پیشنهاد شغلی از كارفرمای سوئیسی است. یكی از قوانین كشور محدودیت برای جذب نیرو است. این كشور برای مدت طولانی 12 ماه و بیش‌تر حدود 3000 نفر و برای كوتاه مدت در حدود 3 تا 12 ماه، 4500 نفر می‌پذیرد. مهارت و تجربه كاری شما در كنار مدرك تحصیلی می‌تواند كار شما را راحت‌تر كند.

در سوئیس مدرك دانشگاهی بگیرید

قطعا مهاجرت به سوئیس برای تحصیل می‌تواند آرزوی برخی دانشجویان و محصلین باشد. هزینه‌های مناسب تحصیل در كنار اعتبار دانشگاه‌های سوئیس منجر به این می‌شود كه سالانه افراد از كشورهای مختلف به قصد تحصیل وارد این كشور شوند. زبانِ آموزشی معمولا شامل آلمانی، فرانسوی، ایتالیایی، رومانیایی و انگلیسی است.

در سوئیس سرمایه‌گذاری كنید

از دو طریق می‌توانید اقدام به سرمایه گذاری در سوئیس كنید:

  1. در سوئیس شركت ثبت كنید
  2. یا به عنوان بازنشسته، مالیات بپردازید و در سوئیس اقامت دائم داشته باشید. در این صورت باید هزینه‌ای در حدود 170 هزار دلار به صورت سالیانه پرداخت كنید.

 

فرم درخواست مشاوره رایگان مهاجرت

انواع روش های مهاجرت به سوئیس

اقامت از طریق ازدواج، تولد و پناهندگی نیز شرایط خاص خودش را دارد كه در صورت دارا بودن شرایط می‌توانید از طریق آن اقدام كنید. بعد از داشتن شرایط اولیه و تایید از طریق اداره مهاجرت، شما می‌توانید اقامت خود را در این كشور آرام و پیشرفته با سطح بالای رفاه اجتماعی اخذ كنید. اگر می‌توانید پیشنهاد كاری از این كشور دریافت كنید، می‌توانید همین امروز اقدام كنید، چرا كه نه؟ ما در ایركا مایگریت از هولدینگ ایركا آماده پاسخگویی به انواع سوالات شما در این زمینه هستیم.

بیشتر درباره هلدینگ ایرکا بدانیم!

هلدینگ ایرکا متشکل از سه مجموعه مهاجرتی،خدمات مالی و ملکی از فروردین سال ۱۴۰۰ فعالیت خود را در کشورهای ایران، ترکیه آغاز نمود و در ادامه راه در کانادا گسترش داده شد که امید است در ادامه این مسیر با ارائه خدمات به مشتریان عزیز به هدف نهایی اش که همانا رضایت مشتری است دست یابیم

IRCA Migrate

Immigration

باز کردن چت
1
سلام👋
چگونه می توانم به شما کمک کنم؟