Skip to content
زمان مطالعه: 4 دقیقه

راهنمای مهاجرت به كلمبيا

Colombia

شرایط مهاجرت به كلمبیا

كلمبیا یكی از كشورهای در حال توسعه در آمریكای جنوبی است. توسعه‌ای پایدار و در حال رشد كه افراد مختلفی را به خود جلب می‌كند. از مزایای مهاجرت به كلمبیا یادگیری زبان اسپانیایی است كه می‌تواند شما را در خیلی از كشورها همراهی كند.

تکمیل فرم ارزیابی مهاجرت

مهاجرت به كلمبیا چه شرایطی دارد؟

می‌توان از راه‌های مختلفی برای مهاجرت به كلمبیا اقدام كرد:

  • ویزای توریستی كلمبیا
  • ویزای دانشجویی كلمبیا
  • ویزای سرمایه‌گذاری كلمبیا
  • ویزای رنتیستا كلمبیا
  • ویزای بازنشستگی كلمبیا

بخشی از این اقدامات است كه به صورت خلاصه به آن‌ها خواهیم پرداخت.

مهاجرت به كلمبیا با ویزای كار

اگر تخصص یا مهارتی دارید كه می‌تواند مشاغل در كلمبیا را پوشش دهد، می‌توانید شانس خود را برای این كشور زیبا امتحان كنید. شما باید پیشنهاد كاری از كارفرمای كلمبیایی داشته باشید و مدارك لازم را به اداره مهاجرت تحویل دهید. مدت اعتبار آن معمولا یكسال است كه می‌تواند بعد از 5 سال به اقامت دائم بدل شود.
در كلمبیا سرمایه‌گذاری كنید و ساكن شوید

می‌توانید از چند راه در كلمبیا سرمایه‌گذاری كنید

خرید سهام به ارزش حدودا 100 هزار دلار و خرید حداقل 200 هزار دلار املاك و مستغلات می‌تواند ویزای موقتی برای شما صادر كند كه بعد از سه سال عمر سرمایه‌گذاری شما به اقامت دائم بدل می‌شود.

اگر شركتی دارید كه ارزش آن بیش از 57 هزار دلار آمریكا است می‌توانید از طریق آن اقدام كنید یا اینكه به میزان 57 هزار دلار شراكت كنید.

راه‌های دیگر برای اقامت در كلمبیا

به عنوان مثال می‌توان از طریق ویزای رنتیستا اقدام كرد. اگر ماهانه 3 هزار دلار درآمد دارید می‌توانید برای این ویزای یكساله اقدام كنید. ویزای بازنشستگی، ویزای توریستی حداكثر 90 تا 180 روزه و اقامت از طریق پذیرش در دانشگاه یا مدارس كلمبیا نیز راه‌های عمومی دیگری هستند. برای كسب اطلاعات بیش‌تر با ایركا مایرگریت از مجموعه هولدینگ ایركا در تماس باشید.

بیشتر درباره هلدینگ ایرکا بدانیم!

هلدینگ ایرکا متشکل از سه مجموعه مهاجرتی،خدمات مالی و ملکی از فروردین سال ۱۴۰۰ فعالیت خود را در کشورهای ایران، ترکیه آغاز نمود و در ادامه راه در کانادا گسترش داده شد که امید است در ادامه این مسیر با ارائه خدمات به مشتریان عزیز به هدف نهایی اش که همانا رضایت مشتری است دست یابیم

IRCA Migrate

Immigration

باز کردن چت
1
سلام👋
چگونه می توانم به شما کمک کنم؟