Skip to content
زمان مطالعه: 4 دقیقه

راهنمای مهاجرت به مجارستان

Hungary

اخرین شرایط مهاجرت به مجارستان

فنلاند یكی از كشورهای اروپایی عضو اتحادیه شینگن است. به این معنی كه با اخذ اقامت مجارستان می‌توانید به تمام كشورهای این حوزه بدون نیاز به ویزا سفر كنید. در ادامه همراه باشید تا در مورد مهاجرت به مجارستان اطلاعات بیش‌تری به دست آوریم.

مهاجرت به مجارستان از طریق کار

برای مهاجرت کاری به مجارستان می‌توانید از طریق زیر كنید.

شما باید مدارك خود را به دست یك كارفرمای مجارستانی برسانید و از طرف آن‌ها دعوت‌نامه دریافت كنید. شرایط كار در حوزه شینگن با افرادی است كه هم اكنون تابع یكی از كشورها باشد. در غیر این صورت كارفرما باید ثابت كند كه برای این شغل، متقاضی وجود ندارد. عواملی روی اخذ اقامت از این طریق دخالت دارد.

هزینه مهاجرت تحصیلی مجارستان

از طریق تحصیل نیز می‌توانید اجازه ورود به كشور مجارستان را دریافت كنید. هزینه تحصیل در كشور مجارستان بسته به رشته تحصیلی بین 6500 دلار تا 18 هزار دلار خواهد بود. همچنین دانشجو امكان كار در طی هفته را خواهد داشت.

اقامت در مجارستان از طریق سرمایه‌گذاری

در صورتی كه طرح مناسبی در دست دارید، با توجه به شرایط مجارستان می‌توانید به خوبی به آیندة طرح خود امیدوار باشید. صنعت رو به رشد مجارستان نشان می‌دهد كه در صورت آگاهی می‌تواند یكی از مقاصد مهاجرتی باشد. شما می‌توانید از طریق ثبت شركت، خرید ملك و یا اوراق قرضه دولتی مجارستان، به این كشور زیبا سفر كنید و آن را برای اقامتی موقت یا دائم انتخاب كنید.

 

فرم درخواست مشاوره رایگان مهاجرت

 

 

مجارستان یكی از كشورهای كم هزینه در اتحادیه اروپا است و شما می‌توانید با وجود 1000 یورو در ماه اجاره مسكن بدهید و مایحتاج روزانه‌تان را خرید كنید. برای آگاهی بیش‌تر با شرایط مهاجرت به مجارستان از طرق مختلف و به شكلی امن با ایركا مایگریت از مجموعه هولدینگ ایركا در تماس باشید.

بیشتر درباره هلدینگ ایرکا بدانیم!

هلدینگ ایرکا متشکل از سه مجموعه مهاجرتی،خدمات مالی و ملکی از فروردین سال ۱۴۰۰ فعالیت خود را در کشورهای ایران، ترکیه آغاز نمود و در ادامه راه در کانادا گسترش داده شد که امید است در ادامه این مسیر با ارائه خدمات به مشتریان عزیز به هدف نهایی اش که همانا رضایت مشتری است دست یابیم

IRCA Migrate

Immigration

باز کردن چت
1
سلام👋
چگونه می توانم به شما کمک کنم؟