Skip to content
زمان مطالعه: 4 دقیقه

راهنمای مهاجرت به چين

China

آخرین شرایط مهاجرت به چین

به طور مشخص چین یك فرصت استثنایی برای مهاجرت به شمار می‌رود. صنعت رو به رشد این كشور آن را به یكی از ابرقدرت‌های دنیا تبدیل كرد.

مهاجرت به چین یك فرصت استثنایی

شما می‌توانید از راه‌های مختلفی اقدام به اخذ ویزا از چین كنید.

 

فرم درخواست مشاوره رایگان مهاجرت

 

اخذ مهاجرت دائم چین از طریق کار

یكی از معمول‌ترین‌ روش‌ها از راه بازار كار و مهارت است. مطابق با اكثر كشورهای دیگر، شما برای اقامت کاری چین باید یك پیشنهاد شغلی از كشور چین داشته باشید. شما به صرف داشتن رزومه خوب و تخصص بالا در زمینه شغلی می‌توانید برای اخذ مهاجرت دائم از كشور چین اقدام كنید. در صورتی كه 5 سال در چین ابقا شوید،‌ می‌توانید ویزای دائم را نیز دریافت كنید.

شرایط و هزینه تحصیل در چین برای اقامت

تحصیل در چین نیز یكی دیگر از راه‌های اخذ اقامت از این كشور است. شما می‌توانید برای هر مقطعی اقدام كنید. شاید چیزی در حدود 3 هزار تا 5 هزار دلار هزینه تحصیل در چین بسته به شرایط مختلف حساب شود.

مهاجرت چین از طریق سرمایه‌گذاری

مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری با وجود رقبای متعددی كه دارید شاید قدری مشكل باشد. اما در صورتی كه ایده جالب و به صرفه‌ای در دست دارید، می‌توانید از این طریق اقدام كنید. سرمایه‌گذاری در بورس، املاك و ثبت شركت می‌تواند امكانی برای اخذ مهاجرت دائم از چین باشد.

دیگر روش های اخذ اقامت چین

چین به متولدین از یك والد با تابعیت چینی، اقامت می‌دهد. در واقع این كشور از قانون خون برای تابعیت متولدین در خاك این كشور استفاده می‌كند. راه‌های دیگری نیز نظیر اخذ اقامت دائم از طریق ازدواج نیز وجود دارد.

با وجود امكانات متعددی كه می‌توانید از یك كشور پیشرفته انتظار داشته باشید، با توجه به جمعیت بالای كشور، اخذ تابعیت كاری بسیار زمان‌بر است.

تکمیل فرم ارزیابی مهاجرت

هرچند اقامت دائم از راه‌هایی كه گفته شد امكان‌پذیر است. در صورتی كه قصد اقامت در كشور چین دارید برای كسب اطلاعات بیش‌تر با ایركا مایرگریت از مجموعه هولدینگ ایركا در تماس باشید.

بیشتر درباره هلدینگ ایرکا بدانیم!

هلدینگ ایرکا متشکل از سه مجموعه مهاجرتی،خدمات مالی و ملکی از فروردین سال ۱۴۰۰ فعالیت خود را در کشورهای ایران، ترکیه آغاز نمود و در ادامه راه در کانادا گسترش داده شد که امید است در ادامه این مسیر با ارائه خدمات به مشتریان عزیز به هدف نهایی اش که همانا رضایت مشتری است دست یابیم

IRCA Migrate

Immigration

باز کردن چت
1
سلام👋
چگونه می توانم به شما کمک کنم؟