Skip to content
زمان مطالعه: 4 دقیقه

سرمایه گذاری در آلمان

موسسه مهاجرتی ایرکا همیشه همراه شما

مراحل اخذ ویزای سرمایه گذاری

کشور آلمان از صنعتی‌ترین کشورهای جهان محسوب می‌شود. اخذ ویزا و اقامت از این کشور پیشرفته با سطح کیفیت بالای زندگی و رفاه، برای بسیاری از افراد در سرتاسر جهان مطلوب می‌باشد. باید بدانید که دریافت ویزا از طریق سرمایه‌گذاری در این کشور شرایط خاص خود را دارد؛ ما در این مقاله از سایت ایرکا مایگریت به بررسی آن‌ها پرداخته‌ایم. این سایت با همکاری مشاوران زبده توسط هلدینگ ایرکا طراحی و راه‌اندازی شده است.

چندین راه برای سرمایه‌گذاری در کشور آلمان وجود دارد. از مزایای دریافت ویزای سرمایه‌گذاری در کشور آلمان این است که فرد می‌تواند به‌صورت همزمان برای خود و خانواده‌اش اقامت دریافت کند. در صورتی‌که با دریافت ویزا و یکی از روش‌های سرمایه‌گذاری، فرد بتواند 5 سال مالیات به کشور آلمان پرداخت نماید، اقامت دائم را کسب می‌کند.

راه‌اندازی کسب و کار با دریافت مجوز از واحدهای مربوطه، ثبت شرکت که دو نوع دارد: مسئولیت محدود و تضامنی که برای آن حدود 25 هزار یورو سرمایۀ اولیه نیاز است و راه‌اندازی شعبه از یک کسب و کار موفق مبدا در کشور خود، از جمله راه‌های اخذ ویزای سرمایه‌گذاری در کشور آلمان هستند.

خرید ملک در آلمان از سرمایه‌گذاری‌های بدون ریسک و کم‌خطر می‌باشد، اما با توجه داشت که تنها خرید ملک در این کشور موجب اخذ اقامت برای خریدار نخواهد بود. در صورتی‌که خرید ملک با عنوان تجارت و ساخت و ساز انجام شده و برای این کشور سودآور باشد، امکان دریافت اقامت آلمان افزایش می‌یابد. خرید ملک به علت قیمت پایین در آلمان نسبت به سایر کشورهای اروپایی، تخصیص وام برای خرید آن‌ها و مالیات پرداختی بسیار پایین برای ملک، بهترین روش سرمایه‌گذاری در کشور آلمان است.

نرخ کنترل فساد و مصادرۀ اموال در کشور آلمان نیز بسیار پایین است و افراد بدون نگرانی می‌توانند در این کشور سرمایه‌گذاری کنند.

بیشتر درباره هلدینگ ایرکا بدانیم!

هلدینگ ایرکا متشکل از سه مجموعه مهاجرتی،خدمات مالی و ملکی از فروردین سال ۱۴۰۰ فعالیت خود را در کشورهای ایران، ترکیه آغاز نمود و در ادامه راه در کانادا گسترش داده شد که امید است در ادامه این مسیر با ارائه خدمات به مشتریان عزیز به هدف نهایی اش که همانا رضایت مشتری است دست یابیم

IRCA Migrate

Immigration

باز کردن چت
1
سلام👋
چگونه می توانم به شما کمک کنم؟