Skip to content
زمان مطالعه: 4 دقیقه

آنچه در این مطلب میخوانید :

سرمایه گذاری در آمریکا

موسسه مهاجرتی ایرکا همیشه همراه شما

مراحل اخذ ویزای سرمایه گذاری

تقریبا همۀ مردم دنیا می‌دانند که کشور آمریکا یکی از ابرقدرت‌های اقتصاد دنیاست. تولید ناخالص داخلی بسیار بالا، نرخ بیکاری پایین و آزادی‌های تجاری و اقتصادی، افراد بسیاری را به سرمایه‌گذاری در این کشور پیشرفته و فوق‌مدرن ترغیب می‌کند.

هلدینگ ایرکا، با درنظر داشتن همۀ موارد بیان شده، تصمیم گرفته است تا با راه‌اندازی سایت ایرکا مایگریت، مطالبی را در این خصوص در اختیار همراهان عزیز قرار دهد.

در ابتدای امر بهتر است بدانیم که خرید ملک در کشور آمریکا، یکی از انواع روش‌های سرمایه‌گذاری است اما این نوع سرمایه‌گذاری، اخذ ویزای آمریکا را به‌دنبال نخواهد داشت. به‌علاوه خرید ملک در این کشور برای کسی میسر است که اقامت اولیه‌ای را در این کشور داشته باشد.

از راه‌های سرمایه‌گذاری که درنهایت بتوان ویزای کشور آمریکا (در ابتدا ویزای موقت) را به دست آورد، می‌توان به ثبت شرکت اشاره کرد. در این مورد شخص متقاضی می‌تواند، تجارت خود را به آمریکا منتقل و یا یک بیرینس جدید را ایجاد نماید که در هر دو صورت، برای اخذ ویزا باید یک سال از شروع کار گذشته باشد.

از دیگر روش‌های سرمایه‌گذاری، می‌توان به سرمایه‌گذاری شخصی که کارگاه یا کارخانه‌ای داشته و حداقل به میزان 100 هزار دلار با یک شرکت آمریکایی مبادلۀ کالا داشته است، اشاره کرد.

خرید یک بیزینس فعال و ارائۀ یک طرح تجاری منسجم و قوی، سرمایه‌گذاری 100 هزار دلاری در مناطق محروم کشور آمریکا و ایجاد شغل حداقل برای 10 نفر، سرمایه‌گذاری 1.8 میلیون دلاری در شهرهای بزرگ‌تر و فراهم نمودن شرایط شغلی حداقل برای 10 نفر، از روش‌های دیگر سرمایه‌گذاری در کشور آمریکا و به‌دنبال آن اخذ اقامت برای شخص متقاضی و همچنین همسر و فرزندان زیر 21 وی خواهد بود.

بیشتر درباره هلدینگ ایرکا بدانیم!

هلدینگ ایرکا متشکل از سه مجموعه مهاجرتی،خدمات مالی و ملکی از فروردین سال ۱۴۰۰ فعالیت خود را در کشورهای ایران، ترکیه آغاز نمود و در ادامه راه در کانادا گسترش داده شد که امید است در ادامه این مسیر با ارائه خدمات به مشتریان عزیز به هدف نهایی اش که همانا رضایت مشتری است دست یابیم

IRCA Migrate

Immigration

باز کردن چت
1
سلام👋
چگونه می توانم به شما کمک کنم؟