Skip to content
زمان مطالعه: 4 دقیقه

آنچه در این مطلب میخوانید :

سرمایه گذاری در روسیه

موسسه مهاجرتی ایرکا همیشه همراه شما

مراحل اخذ ویزای سرمایه گذاری

برای سرمایه‌گذاری و دریافت اقامت از یک کشور خارجی لازم است تا ابتدا فرد سرمایه‌گذار، از شرایط و قوانین کشور مقصد و همین‌طور عوامل مرتبط با کشور مقصد که روی سرمایۀ وی تاثیر می‌گذارد، اطلاعات لازم و کافی را به‌دست آورد تا در فرایند سرمایه‌گذاری خود با ضرر و زیان مواجه نشود. همان‌گونه که می‌دانید هدف نهایی از یک سرمایه‌گذاری دریافت سود و به‌دنبال آن اخذ اقامت از کشور مقصد می‌باشد.

در این مقاله که به کوشش سایت ایرکا مایگریت تهیه شده است، قصد داریم تا شرایط و ضوابط کشور روسیه در زمینۀ سرمایه‌گذاران خارجی مورد بحث قرار دهیم. همچنین هلدینگ ایرکا با طراحی این سایت بر آن است تا اطلاعات شما را در این زمینه افزایش دهد تا راه‌ اخذ اقامت از کشور روسیه را متناسب با شرایط خود به بهترین نحو انتخاب نمایید.

کشور پهناور و سردسیر روسیه در شمال قارۀ آسیا قرار گرفته است. این کشور دارای دو بخش آسیایی و اروپایی است و بیشتر از 77 درصد از جمعیت این کشور، در بخش اروپایی این کشور ساکن هستند.

از راه‌های سرمایه‌گذاری در کشور روسیه می‌توان به خرید ملک، ثبت شرکت، خرید اوراق قرضه و کارآفرینی اشاره کرد.

از شرایطی که باید در هنگام سرمایه‌گذاری در یک کشور خارجی در نظر گرفت، میزان مصادرۀ اموال توسط دولت آن کشور است. این میزان از عدد 1 تا 7 نشان داده می‌شود و هرچه عدد پایین‌تر باشد به معنی ریسک پایین مصادرۀ اموال می‌باشد. در کشور روسیه این عدد 5 است که نشان‌دهندۀ ریسک بالا در این زمینه می‌باشد. متقاضیان بهتر است در کشورهایی با ریسک کمتر سرمایه‌گذاری داشته باشند.

با این وجود میزان تورم و مالیات بر درآمد در کشور روسیه آمار خوبی دارند و موجب تشویق سرمایه‌گذار خارجی برای سرمایه‌گذاری در این کشور می‌شود.

خرید ملک در روسیه به دریافت اقامت از این کشور منجر نخواهد شد و برای دریافت اقامت، متقاضیان باید از راه‌های دیگر سرمایه‌گذاری، مانند ثبت شرکت و کارآفرینی و خرید اوراق قرضه با رعایت همۀ شروط در هر مورد، ابتدا اقامت موقت و سپس با گذشت 5 سال فعالیت و پرداخت مالیات، اقامت دائم از این کشور را دریافت نمایند.

بیشتر درباره هلدینگ ایرکا بدانیم!

هلدینگ ایرکا متشکل از سه مجموعه مهاجرتی،خدمات مالی و ملکی از فروردین سال ۱۴۰۰ فعالیت خود را در کشورهای ایران، ترکیه آغاز نمود و در ادامه راه در کانادا گسترش داده شد که امید است در ادامه این مسیر با ارائه خدمات به مشتریان عزیز به هدف نهایی اش که همانا رضایت مشتری است دست یابیم

IRCA Migrate

Immigration

باز کردن چت
1
سلام👋
چگونه می توانم به شما کمک کنم؟