Skip to content
زمان مطالعه: 4 دقیقه

سرمایه گذاری در سنگاپور

موسسه مهاجرتی ایرکا همیشه همراه شما

مراحل اخذ ویزای سرمایه گذاری

برای دریافت ویزای سرمایه‌گذاری از کشور سنگاپور راه‌هیا مختلفی وجود دارد، که در این مقاله آن‌ها را بررسی خواهیم کرد. همچنین با خواندن این مطلب درخواهید یافت که با کدام روش‌های سرمایه‌گذاری می‌توانید اقامت کشور سنگاپور را به‌دست آورید. این مقاله توسط سایت ایرکا مایگریت نگاشته شده است، هلدینگ ایرکا با طراحی و راه‌اندازی این سایت بر آن بوده تا سوالات شما عزیزان را در زمینۀ مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری به کشو سنگاپور پاسخ دهد.

برای سرمایه‌گذاری موفق در یک کشور خارجی، ابتدا باید با آن کشور آشنایی لازم را پیدا کرده و سپس از شرایط و قوانین کشور مقصد اطلاعات کافی به دست آورد.

کشور سنگاپور واقع در قارۀ آسیا و در همسایگی کشورهای مالزی و اندونزی است. این کشور جزو کشورهای پیشرفته بوده و وضعیت اقتصادی و شرایط اجتماعی در آن سطح بسیار خوبی دارد. حدود 42 درصد از جمعیت کل کشور سنگاپور را مهاجران کاری تشکیل می‌دهند. این مطلب نشان می‌دهد که این کشور بسیار مهاجرپذیر است. با وجود اقتصاد رو به رشد در سنگاپور، یک سرمایه‌گذار باید بسیار با دقت عمل کند تا در مسیر درست سرمایه‌گذاری کند.

راه‌های مختلفی برای سرمایه‌گذاری در سنگاپور وجود دارد از جمله، خرید ملک، ثبت شرکت، کارآفرینی و خرید اوراق قرضه. مانند بسیاری از کشورها، خرید ملک در کشور سنگاپور، برای دریافت اقامت دائم از این کشور کافی نیست. از سوی دیگر به سرعت نمی‌توان اقامت این کشور را به‌دست آورد، ابتدا باید اقامت موقت داشته و پس از چند سال سکونت و فعالیت در این کشور می‌توان اقامت موقت را به اقامت دائم تبدیل کرد.

 از بهترین راه‌های رسیدن به اقامت در سنگاپور، ثبت شرکت است. برای ثبت شرکت یا کارآفرینی در سنگاپور حدود  2میلیون و 500 هزار دلار سنگاپور سرمایه نیاز است.  میزان کنترل فساد و ثبات سیاسی در این کشور ارقام خوبی را نشان می‌دهد و این موضوع سرمایه‌گذار خارجی را برای سرمایه‌گذاری در سنگاپور تشویق می‌کند.

بیشتر درباره هلدینگ ایرکا بدانیم!

هلدینگ ایرکا متشکل از سه مجموعه مهاجرتی،خدمات مالی و ملکی از فروردین سال ۱۴۰۰ فعالیت خود را در کشورهای ایران، ترکیه آغاز نمود و در ادامه راه در کانادا گسترش داده شد که امید است در ادامه این مسیر با ارائه خدمات به مشتریان عزیز به هدف نهایی اش که همانا رضایت مشتری است دست یابیم

IRCA Migrate

Immigration

باز کردن چت
1
سلام👋
چگونه می توانم به شما کمک کنم؟